Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejakuláció után fájó vizelés?

Ejakuláció után fájó vizelés?

Figyelt kérdés

Volt már rajtam kívül is valakinek olyan, hogy néha (véletlenszerűen) maszturbálás után pár perccel erős vizelési ingere lett, elment wc-re, és vagy 30 perceket ott szenvedett, mert "égett" a makkja, és kis részletekben, cseppekben, mire elmúlik? Hogy lehet rajta segíteni? Az urológus, akihez elmentem, megvizsgálta a vizeletemet, és ezt mondta, minden rendben, majd elmúlik. A baj az, hogy már fél éve fennáll a probléma.

Tipp, tanács?


2012. febr. 23. 17:36
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Fú, nekem is pontosan ugyan ez...

Maszturbálás után pisilnek és csíp és folyton jön utána még húgy.


Nektek hogy múlt el? (Ha elmúlt) Mennyiben befolyásolta ez az életetek? Hogy enyhítsem?


Csak mert a válaszok többsége 10 éves és jó lenne tudni, hogy azóta mi történt.


15F

2022. aug. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én voltam a #13 -as válaszoló :D Érdekes látni valóban a 10 évvel ezelőtti kérdést.


A netes tanácsok szerint, amiket annak idején találtam, meg kell inni 2-3 pohár vizet és megpróbálni egy kicsit visszatartani a vizelési ingert. Aztán egy fél óra múlva egy nagyobb adag vizelés megoldja a problémát.


A másik tipp a meleg víz. Ha meleg vizet engedsz rá a makkodra, vagy a farkadat egy pohár meleg vízbe lógatod, az abban segíthet, hogy hamarabb lesz vizelési ingered. Meleg zuhany is gondolom hasonlóan jó.


Ha viszont túl gyakran történik ez az egész, akkor gondolom célszerű orvost / urológust megkeresni.

2022. aug. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

Nagyon köszönöm! És neked még fennáll a probléma vagy már elmúlt?

(És tényleg érdekes, hogy 10 évvel később is fenn vagy, attól féltem, hogy senki sem fogja látni)

2022. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

nem emlékszem már, mikor volt ilyen nálam utoljára,

de ha 2 havonta 1x mondjuk előfordul, azt kibírom, illetve azt csinálom, amit fent írtam. (#22-es voltam)

2022. aug. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Kicsit röhej, hogy gyakorikérdéseken talál "társakat" az ember erre a problémára :D Én 38 vagyok, de ugyanez van velem is. Pont most is, bár enyhébben.

Nekem nagyon régóta (szerintem 15 éve) biztosan megvan ez a szitu. Viszont teljesen random. Van, hogy hónapokig nem jön elő, aztán meg 3 napig minden nap (ha van maszti vagy szex). Ami biztos: pont ugyanezek a tünetek vannak és az erőltetett pisilés és/vagy melegvizes locsolás segít.

Ég belül a húgycsövem, meg mintha egy kis mentolt kentem volna a makkomra vagy a nyílásra + vizelési inger.

Volt, hogy rohannom kellett wc-re, mert alig tudtam visszatartani.

Aztán jön a szenvedés: pisi. De érzés nem múlik. Aztán jön pár csepp.. pár másodpercig jó... aztán megint... kb ki kell préselni mindent :D

Ami talán megnyugtató, hogy 15 év alatt nem vitt el a prosztatarák vagy nem tudom. Szóval mindannyian túléltük, csak épp elég kellemetlen...

Marad a melegvíz és pisi kipréselés és szenvedés.

Ami TALÁN segíthet: legtöbbször nálam akkor fordul elő, ha erőltetem az orgazmust. Szóval amúgy nincs annyira kedvem hozzá, de erőltetem és kiverem, mert miért ne. Bár most kedv nem volt hozzá, de útközben megjött és jó volt a vége is...szóval lehet ez se jó tipp :D Viszont nem jött sok...szóval TALÁN mintha azzal lenne összefüggésben, hogy épp mennyi anyag van bennünk. Ami meg tök változó. Van, amikor full kanosak vagyunk és kevés jön... máskor meg sok. TALÁN mintha akkor lenne ez, amikor kevés jön ki.

Na, ez az én véleményem/sztorim. Hátha valaki még olvassa ezt :D

2023. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nekem is megvan ez a probléma, van hogy gyakrabban, van hogy sok idő eltelik 2 ilyen között. Régen volt olyan hogy ahhoz képest könnyen vissza tudtam tartani amíg elmúlt, mostanában ez nem sikerül. Az én megoldásom, hogy a wc-n ülve megvárom amíg vissza tudom már tartani (amíg nem, addig kicsiket pisilek). Kb. 1-2 percig tartom, aztán amikor nem annyira kell már, akkor kimegyek a wc-ről. Ez szerencsére nem minimum fél óra szenvedés, hanem csak kb. 5 perc. Azt vettem észre, hogy ha sikerül egy percet kb. kibírni akkor onnantól már csak jobb lesz. Hiába van meg az inger, egyre könnyebb visszatartani, amíg végül már fel tudok állni és ennyi volt.
2023. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!