Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ejakuláció után fájó vizelés?

Ejakuláció után fájó vizelés?

Figyelt kérdés

Volt már rajtam kívül is valakinek olyan, hogy néha (véletlenszerűen) maszturbálás után pár perccel erős vizelési ingere lett, elment wc-re, és vagy 30 perceket ott szenvedett, mert "égett" a makkja, és kis részletekben, cseppekben, mire elmúlik? Hogy lehet rajta segíteni? Az urológus, akihez elmentem, megvizsgálta a vizeletemet, és ezt mondta, minden rendben, majd elmúlik. A baj az, hogy már fél éve fennáll a probléma.

Tipp, tanács?


2012. febr. 23. 17:36
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
nekem is volt mát ilyen,de szerencsére most már elég régóta nincs
2012. aug. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen, ha nem is szenvedek sokat, de érzem hogy fáj, nem olyan mint amúgy, ilyen furcsa rossz érzés :D és nekem nem a makkom égett, hanem belül valami, talán a prosztata volt furcsa
2013. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem is előfordul ilyen, tényleg véletlenszerűen, és kb. olyan negyedévente 1x. Amit még megfigyeltem, hogy nekem mindig este volt csak ilyen.


amit én szoktam: vízcsap alá tartom a makkom, és meleg vizet engedek rá, vagy belelógatom 1-2 percre egy pohár meleg vízbe, ettől méginkább vizelési ingerem lesz. Ha kell, akkor ezt többször megismétlem, és azt tapasztalom, hogy így talán előbb elmúlik, de tényleg beletelik egy fél órába.

2013. júl. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott lenni kb. 15 éves korom óta talán. Azt olvastam erről, hogy ebben az esetben valamennyi spermium visszaúszik a húgycsatornán, és eljuthatnak a húgyhólyagba, és mivel sűrűsítik az ott lévő vizeletet, így vizelési inger lép fel, mindaddig míg ki nem ürülnek. Tehát vagy fél órában elmész 10-15x pisilni, vagy megpróbálod 10 percig visszatartani, közben langyos vizet/teát iszol, és sikerül egy nagyobb lökettel kipisilni őket.
2013. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:

Teljes mértékben megegyeznek a tüneteim a kérdezö-ével!!!

Még azt hozzá tenném hogy nekem ezek a tünetek akkor szoktak elöjönni ha túl sokáig maszturbálok úgy hogy nem megyek el, vagy ha rövid idön belül elmegyek 3-4 szer. Ezután úgy megszokott fájdulna az alhasam hogy nem igaz, a heréim nagyon nehezek, érzékenyek olyankor és a vizelési inger amit a kérdezö leírt!!!

2014. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
Èn is 15 éves vagyok ugyanezzel a problémával állok szemben nekem most volt az első hogy ilyen történt. Amit én csináltam az az hogy lefeküdtem az ágyra nadrág és alsó nélkül elkezdtem olvasgatni a válaszaitok és közbe hajszárítóval melengettem és elmúlt hála istennek. :))
2014. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%

Na, végre letelt a 15 perc, csak emiatt poszt miatt regisztráltam…

Sehol az interneten nem találok konkrét magyarázatot betegségmegnevezést erre a problémára.

Közel 1 éve hogy ezzel a szarral küzdök és mivel az előbb is megtörtént mérgemben leírom hogy eddig mi volt részemről és megkérdezem nálatok ez hogy volt/van.


Lényeg az, hogy többen írták hogy csak néha jön elő, valaki írta hogy a sör-től. Személyes tapasztalataim szerint bármilyen vízhajtó kihozza sör,kóla,c-vitamin illetve az is ha nagy mennyiségben iszol bármit akár vizet is.

A tünetek nálam is pont ugyan azok égő nem természetes érzés 10-30 perc folyamatos fájó vizelési inger, szopás és az a jobbik eset ha maszturbálás közben jön rám elég gáz egy nő előtt szenvedni ezzel.

Általában én is meleg vízzel próbálkoztam és tényleg segít.

Viszont ez ugye nem megoldás ezért elmentem lassan fél éve urológushoz aki megvizsgált és mondta hogy prosztatagyulladásom van baktériumot nem talált ugyan de nem ok a szett. Kb 6x voltam és már fél éve antibiotikumot szedek de csak némi javulást érzek. De ez nem lesz indok arra hogy abba hagyjam mivel ez a dolog olyan más dolgokat is befolyásol mint pl: ejakuláció élvezetének intenzitása, amely a prosztatagyulladás alattomos lassú megjelenése miatt nem is veszel észre.


A lényeg hogy ez nem természetes tehát húzd ki magad és menj el urológushoz, ahogy láttam az itt kommentelők nagy része fiatal és ilyen idős korban fellépő prosztataproblémák, értelemszerűen később is problémát fog okozni. 20 Mp ig szar számolj vissza magadban. viszont ha ezt nem kezeled ki akkor sokkal durvább dolgok jönnek ami után csak imádkoznál 20 mp fájdalomért egy héten.


Illetve kérdezném, hogy kinek múlt el esetleg mennyi idő alatt mitől (milyen antibiotikum)? A fura dolog az egészben, hogy az urológusom nem találkozott még hasonló tünetegyüttessel.


f/24

2014. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

17-es kommentelő!


Hogy nézett ki a vizsgálat? Kellett kenetet venni? Én bármire hajlandó vagyok, de arra az egyre nem. A prosztatavizsgálat megalázó, de leszarom túlélem. De nem viselem el, hogy benyúljanak oda...

2017. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
15 éves vagyok, nekem is ez a problémám. Először kb. egy éve jött elő, akkor nagyon megijedtem. Nagyjából negyed évente egyszer ha van ilyen, és nekem is csak este, közvetlen vizelés után. Nekem a péniszem belsejében szokott nagyon égetni, gondolom a húgycső. Azt hittem csak én vagyok így vele, legközelebb hamarabb felnézek a gyik-re. :D
2017. szept. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
nekem ez csak akkor van ha részegen szeretkezem... és tudon milyen kemény mert most is ebben vagyok ilyenkor nem szabad pisilni... mert tudom milyen.... de ez csak nekem ITTASAN JON ELŐ!!!
2017. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!