Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fenekemen nem végig az...

A fenekemen nem végig az egészen de érezni hogy "recés" néhol. Ha végigsímitom akkor érezni hogy recés néhol nem pl: puha?

Figyelt kérdés

Elég hülye kérdés de azért megkérdezem.

Ez mitől van vagy mi lehet esetleg hogy puha legyen?Bocs a kérdésért de érdekel


2009. jún. 4. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Narancsbőr?

[link]

2009. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valamilyen testápolót, az puhítja a bőrt, de csak addig amíg rajta van. Nem szőrős?
2009. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az alján? A feneked alján, az alsó kis dombocskák a p-hoz közel? Ami olyan mint a libabőr? Nem arról beszélsz?


Az sztem sok csajnak olyan, és én imádom azt a részt, pont ott megfogni, símogatni, akár, megpuszilni. Sztem teljesen normális.

Ez nem valami genetikai maradványa az "ülőgumónak", hisz többnyire ezen kéne ülnünk és ott erősebb vastagabb bőrre van eredendően szüksége az élőlénynek.


Ott még esetleg szőrös is lehet, ami borotválva még jobban erősítheti ezt az érdes hatást.

De nemtom.

2009. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem narancsbőr és amugy fiu vagyok!! Majd testápolóval megprobálom hátha érdes a felülete a hátsómnak egy részen.
2009. jún. 5. 12:48
 5/6 anonim válasza:

azok a recék pirosak/lilásak?

ha igen akkor valszeg striák, ismertebb nevén szülőerek

2009. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem néztem kézzel tapintva éreztem csak hogy recés a fenekem egy része inkább befelé való rész. De csak egy bizonyos területen többi puha :)
2009. jún. 5. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!