Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Valami nemi...

Mi lehet ez? Valami nemi betegség? Mit tudok tenni ellene? Részletek lent. (18/F)

Figyelt kérdés

Először: maszturbálás közben megkeményedik a péniszem, de nem áll felfelé, hanem lefelé mutat, és mozgatni is könnyen lehet.

Másodszor: szexnél, az első percekben nincs semmi gond, utána viszont nagyon könnyen elmúlik az erekcióm, és nagyon nehéz újra visszahozni azt. és nagyon nehéz felizgatni, apróbb dolgokkal nem is lehet. Viszont alapból érzékeny típus vagyok. És félek hogy valami baj van. Mi lehet ez? Mit tehetek ellene? Légyszi csak normális válaszokat! köszi!


2012. jan. 24. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább lelki betegség, mint nemi:) Valószínűleg azért nem áll felfelé, mert nem annyira keményedik meg, hogy álljon. Érdemes orvoshoz menni, mert ha egyedül is gond, akkor lehet, hogy nem lelki, hanem vérkeringési, vagy egyéb szervi dolgok állhatnak a háttérben. Nyugi, biztos lehet ezen segíteni, de szerintem ha nem változik menj el orvoshoz, hogy később már sima ügy legyen (gondolom fiatal vagy!), mert akkor az esetleges kudarcok során tényleg beépülhet mint rossz élmény, és nehéz lesz túljutni rajta.
2012. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

fiatal vagyok igen. egyedül megkeményedik, nincs baj. csak amikor valakivel vagyok, akkor vannak gondok.

köszönöm a választ!

2012. jan. 24. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!