Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Félek az urulógustól nem...

Félek az urulógustól nem tudom hogy vegyem rá magam . Szerintetek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Szerintem körülkéne hogy metéljenek mert nyugalmi állapotba felbírom húzni a fitymám majdnem teljesen de visszacsúszik és ha merev akkor pedig nagyon nehezen ahol egy pontnál már fáj. És a makkom is nagyon érzékeny szinte hozzá sem bírok nyúlni... + még elég kicsi is maga az egész bár ez nem érdekes hiszen ott ki foglalkozik vele nem? de annyira félek szüleimnek se mondtam meg de nem erek elmenni bár tudom hogy elkéne.

Barátnőm se volt pontosanezért mert szégyenlem de ááá szenvedek de vaalhogy rá kéne venni magam mert az én érdekem de már volt oyan hogy elmentem az SZTK -ig be is mentem de olyan rossz érzés volt hogy nem tudom hazamentem ...


:( nem hiszem el hogy ilyen balek vagyok és csak rajtam múlik ha de ha most oda vinnének a rendelőbe sírnák , toporzékolnák annyira félek :(


2012. jan. 9. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Az urológus is orvos, ráadásul ennek a dolognak a szakértője. A 3 éves unokám most volt nála, hasonló panaszokkal. Rendbe szedte pár perc alatt, és a kisfiú nem is sírt. Ez ennyi.

2012. jan. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Hali!


:-)

Előszöris, nyugi, Pajtás! Tudom, hogy mennyire parázol, nem vagy egyedül! :-) Számodra az urológus egy ismeretlen valaki, és sztem a te egy igen gátlásos gyerek le7sz, akihez sok türelemre van szükség.


Itt van egy alapprobléma, és van még1. Az alapprobléma viszont meglepetésszerűen NEM a fitymaszűkületed, -- amit akár Teljes KörülMetélés (TKM) NÉLKÜL is meg le7ne oldani -- hanem az, ahogyan hozzáállsz. :-T

1X KELL CSAK LEGYŐZNÖD ÖNMAGAD, ÉS 1X KELL CSAK ELINDULNOD, ÉS MEGMUTATNOD MAGAD AZ UROLÓGUSNAK E CÉLBÓL, ONNANTÓL MÁR KÖNNYEBB LESZ! :-o



Előszöris, egyáltalán nem biztos, hogy meg kell szabadulnod az EGÉSZ fitymádtól. Vannak alternatív megoldások is, amelyek a szűkületedtől, fitymádtól, ill. egyéb dolgoktól függően képesek megoldani a "szervi bajodat", amelyekről az alábbi linkek alatt olvas6sz:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Ami pedig a félelmeidet, lelki problémáidat illeti, először szembe kell nézned velük, hogy leküzd7sd őket! Ha ez nem megy, nem kell félned, MERJ SEGÍTSÉGET KÉRNI! :-O

Én saját magamtól vettem rá magam -- amikor volt egy nagyon súlyos problémám -- arra, hogy segítséget kérjek, mikor már úgy éreztem, nem bírom tovább. TE NE VÁRD MEG EZT A PONTOT, mert könnyen beleőrül7sz a félelmeidbe, ráadásul, ha eltelik X idő, és rájössz mekkora mafla voltál, már úgy fogod érezni, h. NEM LEX VESZÍTENIVALÓD, akkor meg már minden mindegy. Amíg félsz, uis van büszkeséged is,... (és minálunk férfiaknál a büszkeség sokszor az ostobaságunk, gyengeségünk álcája és következménye), de ha ezt elveszíted, bárki azt csinál6 veled, amit csak akar, jóóval könnyebb lex átbaxni téged. Szóval sehogy se jó.


Beszélgess vkivel, erre az egyedüli megoldás ez! MERJ SEGÍTSÉGET KÉRNI, és MERJ LÉPNI ÖNMAGAD ÉRDEKÉBEN ÉS IRÁNYÁBA! Mert ez így nem élet, és ahogy egyre csak idősebb, talán esetleg érettebb is lexel, rájössz, hogy A FÉLELMEID EGÉSZEN EDDIG FOLYTON CSAK MEGBÉNÍTOTTAK, IMPOTENSSÉ TETTEK, ami miatt rengeteg idődet elpazaroltad! :-o Ez alatt az idő alatt te akár már rég becsajoz6tál vna, amit kesergéssel és félősködéssel töltöttél, és EZt az IDŐT MÁR SOHA NEM KAPOD VISSZA!


A TE ÉLETEDről, sorsodról, IDŐDről TE DÖNTESZ, NEM MÁS! :-o

Adott az időd, amit leélsz. Te döntöd el, hogyan akarod eltölteni. BOLDOGAN, VAGY BOLDOGTALANUL!? <<:-s



KÉRJ SEGÍTSÉGET! BESZÉLGESS VKIVEL EL ERRŐL, de őszintén! MERJ BESZÉLNI RÓLA! Mert AKI MER, AZ NYER! ((:-O

Nincsenek barátaid? Nincs SENKI, akinek bexél7sz róla? :-s


Üdv: EE

2012. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!