Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meg kell operálni a péniszemet?

Meg kell operálni a péniszemet?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam azt mondta,hogy meg kell mert hosszú a bőr rajta és meg kell vágni.ugye ez nem igaz ? engem ez nem zavar
2011. dec. 1. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a fitymád, ami természetes, hogy ott van. Ha fáj és fájdalmat okoz hátrahúzni a fitymát akkor fitymaszűkületed van, csak akkor kell beavatkozás.
2011. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogyan sikerült mélyreható vizsgálatot végezzen a nemiszerveden az osztálytársad? bár lehet, hogy csak nekem fura ez?
2011. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hali!


Ilyesmikkel mi is szoktuk ijesztegetni a másikat, még a régi szép időkben, akkori gyerekes felfogásunk alapján, vizsgálat nélkül is. De azt gondolom te is érzed, hogy eléggé elégtelen infót adtál meg nekünk ahhoz, hogy komolyan válaszolhassunk.


Felteszek néhány kérdést tisztázásképpen. Ha haszos választ vársz, ill. kérsz, ahhoz részletesen meg kéne válaszolnod őket. (Nem 1-2 szavas, nyúlfarknyi, hanem RÉSZLETES válaszokat!)

_ Hány évesek vagytok?

_ Mi történt pontosan? Mit csináltatok olyat, h. az osztálytársad ezt mondta neked? (Mi volt a pontos szitu?)

_ Miböl gondolta az osztálytársad, hogy neked "meg kell vágni rajt' a bőrt"? Neki talán "megvágták"?

_ Szüleidnek, tesódnak, legjobb barátodnak beszéltél már erről az aggályodról? Neki(k) mi a vélemény(ük)?


Mindenek előtt ezekre válaszolj. Addigis...

Fel a fejjel! ;-D


Üdv: EE

2011. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lásd a kérdést, nem kell több infó. Az osztálytársa szivatni akarja ökörségekkel, ennyi...
2011. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

_ Mi történt pontosan? Mit csináltatok olyat, h. az osztálytársad ezt mondta neked? (Mi volt a pontos szitu?)

_ Miböl gondolta az osztálytársad, hogy neked "meg kell vágni rajt' a bőrt"? Neki talán "megvágták"?

_ Szüleidnek, tesódnak, legjobb barátodnak beszéltél már erről az aggályodról? Neki(k) mi a vélemény(ük)?

15,16 evesek vagyunk.Meg Szeptemberben mondta az osztalytarsam zuhanyzas közbe,hogy nagyon hosszu a bör rajta es le kene vagni de en nem hittem neki.azt hittem,hogy csak a zsidok vagjak meg magukat...Ma pedig egy masik osztalytarsam közölte,hogy menni fog operaciora megvagatni magat mert neki is hosszu a bör rajta es faj neki.Es kerdeztem tölük,hogy nekem is el kene mennem es azt mondtak,hogy igen.Anyat megkerdeztem de ö nem tud semmit se mondani csak annyit,hogy fel tudom e bört...:S

2011. dec. 1. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Hm. Érdekes a nyelvjárás arra felétek,... ( -- hovávalósiak vagytok? -- ) ...de azt glom, mind3ótokra bőséggel ráférne egy alapos felvilágosítás. Az még uis, hogy "túl hosszú" a bőr a fütyin (ezt hívják "fitymatúltengésnek") még nem ok arra, hogy "megvágassa" magát, mármint, h. azt a "fölösnek" gondolt fitymamennyiséget levágják rólatok (azaz, körülmetéljenek). Ez a része baromság.

Azonban egyik társadnak a fütyijén a bőr vhogyan megsérült, majd rosszul gyógyult be, s így beszűkült. Emiatt nem le7 most neki rendesen, fájdalom nélkül hátrahúzni, és ő valójában ezért akar műtétre menni, mert nem ismer, nem tud elképzelni más módot arra, hogy az ő fitymája kitágulhasson ismét, és gond nélkül hátrajöhessen, PEDIG szűkület és fityma jellegétől, súlyosságától függően LENNE MEGOLDÁS! Csak ő nem ismeri azt. :-)


De mondom,... A "MEGVÁGATÁS", MŰTÉT NEM A FITYMABŐR HOSSZÁTÓL FÜGG, HANEM HOGY AZ MEGSÉRÜLT-E, VAGY SEM!?

Ha te rendesen hátra tudod húzni a fitymádat fájdalom nélkül, akkor semmi bajpd sincs, nem kellene bántani tégedet egy körülmetéléssel (pláne egy teljessel nem), és az osztálytársaid zöldségeket beszélnek tudatlanságuk következtében. Ne halgass rájuk ez esetben, inkább mutasd meg ezt a topikot nekik, amit nyitottál, és ha bármelyikőtök bármit nem ért, vagy segítségre lenne szüksége (érdekli lehetséges nem műtéti megoldás), esetleg ti is úgy érzitek, nem ártana nektek egy részletes, normális felvilágosítás, úgy >>privizzetek rám nyugodtan, akár MSN-címmel is benne, akkor meg is tisztít6juk a képet a hülyeségtől. :-D


Üdv: EE

2011. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a legelső válaszomban is kifejtettem: ha nem fáj, nem szorít a fityma és le tudod húzni a bőrt rendesen akkor nem kell vele semmit csinalni. Ez a természetes, műtétre akkor van szükség ha fáj, szűk ill. nem tudja az ember lehúzni a bőrt.
2011. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!