Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ugye ez nem valami komoly? Mi...

Ugye ez nem valami komoly? Mi ez a váladék?

Figyelt kérdés

Pénteken, 3 napja begyulladt a fitymám,voltunk urológusnál ( fitymaszükületem van, a gyulladás ezért.. ) de a lényeg: már nincs begyulladva, kamilla teával megoldottam. DE ! Azóta - ma is suliban - valamiféle fehér váladék keletkezik, ami tudom, hogu nem ondó, és szerintem emiatt, nagyon elkezd fiszketni, de aztán ha lezuhanyozok és ugye hátrahúzom a fitymát akkor nem látszik semmi különösebb de elmúlik a viszketés. Azonban a váladék nem sokkal utána megint látom a makkon..

Ez a gyulladáshoz tartozik még? Aggódom, segítség !!


2011. nov. 14. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
élsz már nemi életet? fehér váladékot általában gomba vagy bakteriális fertőzés is tud okozni.
2011. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Több furcsaság is van a kérdésed kifejtésében, amelyeket nem ártana azért tisztázni, kben kamuvá válik a kérdésed.

1.) A fitymaszűkület önmagában nem feltétlenül okoz gyulladást, pláne, ha nálad az feltételez7ően nem most alakult ki. Ha csak a múlt pénteken gyulladt be, addig nem, akkor eddig vajon miért nem gyulladt be?

2.) Ha a gyulladás miatt voltatok (kivel?) urológusnál, és te kamillával megoldottad, akkor az urológus mit csinált? Csak kamillát javasolt és semmi mást nem csinált, nem írt fel semmit,... stb.? (A kamillát itt is rengetegszer olvas6od a Férfiak egészségében... do.Ob )

3.) A korodat légy szíves írd ki! Megint másképp le7 egy 9-11-13-15 éves gyereket megnyugtatni, és megint másként egy 17-20-25-30 éveset.


Üdv: EE

2011. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és nem tudom, hogy eddig miért nem gyulladt be oO Mivel este volt, (anyukámmal) a legközelebbi urológushoz mentünk, és ez amúgy felnőtt urológia. Szóval megnézte, mondta, hogy be van gyulladva, otthon kamilla teával és bele kis betadint, és úgy borogatni. Aztán mondta, hogy fitymaszűkület, és ők ott megcsinálják, hogy csak egy bemetszéssel megoldják és mehetek haza, de a TKMet azt ott nem.
2011. nov. 15. 20:57
 4/9 anonim ***** válasza:
És már megcsinálták a kis bemetszést, vagy arra még nem került sor?
2011. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, mivel apukám meg anyukám is azt mondták, hogy az lenne a jobb, ha műtét nélkül tudnám / tudnánk megoldani, szal azt mondták, hogy fürdéskor tágítsam és ha semmi változás nem lesz akkor legyen inkább csak műtét...
2011. nov. 16. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Hali ismét!


Hát igen... "apu meg anyu okos", de nem azért, "mert Tomival mos!" >>X-D

Tréfát félretéve, egyetértek szüleiddel, ezek szerint nagyon felelősségteljes, szerető szüleid vannak, becsüld meg őket, mert ritka az ennyire gyerekközpontú felfogással bíró szülő! (:-o

Azonban a tágításnak is van több formája, de a fürdés közbeni nem biztos, hogy a legjobb, ez szűkülettől és fitymától egyaránt függ.


Azonban visszatérve erre a bizonyos "fehér váladékra" ez gyerekkorodban eddig sosem volt rajta a makkodon? Ha egy kicsit megmorzsolod a makeszt vagy a fitymádat, nem válik ez olyanná, mint a radírforgács, vagy mint a nedves papírzsebkendőfoszlányok, amiket összegyurmázol, görgetsz, morzsolsz? Vagy ez összefüggő réteget képez a makkodon?

Még mindig keletkezik ilyen? dO.ob


Üdv: EE

2011. nov. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem, eddig sosem volt ilyen..

Még milyen otthoni módszerek vannak tágításra? Le tudnád írni?

2011. nov. 20. 20:03
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem, még nem múlt el.. Bár már ritkább ill. ritkábban viszket. Az első válaszoló miatt bekentem Canestennel ( nem tudom hogy írják pontosan) és azóta kicsit jobb.
2011. nov. 20. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:

Megismételném a ma 03:08-kor írott #6. sz. hszsom egy részét, amit úgy veszem észre nem alaposan olvastál el, mert a válaszaid jól tükrözik, mit olvasol el, és mit nem. A lényeg benne van, te pedig légy szíves a kérdésekre válaszolj mellébeszélés helyett. Segíteni csak akkor tudunk. Belátod, Pajti? :-)


>>>>>

"Azonban a tágításnak is van több formája, de a fürdés közbeni nem biztos, hogy a legjobb, ez szűkülettől és fitymától egyaránt függ."

(Vagyis csak akkor van értelme ezt leírni, ha tisztában vagyunk azzal, hogy van-e értelme csinálni, ér-e vmit, mert a szűkületed olyan, a fitymád pedig rugalmasságilag és anyagilag le7ővé teszi.


"Azonban visszatérve erre a bizonyos "fehér váladékra ... Ha egy kicsit megmorzsolod a makeszt vagy a fitymádat, nem válik ez olyanná, mint a radírforgács, vagy mint a nedves papírzsebkendőfoszlányok, amiket összegyurmázol, görgetsz, morzsolsz?

Vagy ez összefüggő réteget képez a makkodon?"

<<<<<


Légy szíves a kérdésekre válaszolj, anélkül nem fog menni segíteni neked! S:-s

Köszi!


Üdv: EE"

2011. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!