Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Figymaszűkületem lenne? 1...

Figymaszűkületem lenne? 1 cm-nél nem tudom tovább húzni a makkomon a bőrt. Mintha valami ér rá lenne nőve a makkom végére.

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ez vagy fitymaszűkület vagy letapadás. Kérlek menj el a héziorvosodhoz, vagy egy urológushoz hogy segíteni tudjon.
2011. szept. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam valami kantárról is, hogy hozzá van nőve a makkom végéhez, és ezért nem tudom tovább húzni a bőrt. Erre mi a gyógymód? Meglehet úszni körülmetélés nélkül? Mindenféleképpen elmegyek orvoshoz, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2011. szept. 30. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet oldani bemetszéssel, plasztikával, vagy részleges metéléssel a szűkületeket, attól függően, hogy mennyire durván szűk. A teljes körülmetélést mindenképpen kerüld el, én nagyon megjártam vele, de nincs is szükség rá. Ha egy orvos gyorsan akarja megoldani, akkor ajánlja, de az ilyet ott kell hagyni gyorsan
2011. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szükület de fitymafék is lehet,a makkod hátulján van egy kis bőr,ha az nem engedi hogy tovább húzd a bőrt akkor van rövid fitymafék.


Ha fitymaszükületed van akkor meg fürdő vízben húzogatni kell mereven a péniszt és majd helyrejön többnyire.De menj urologushoz,egyedül is lehet menni kiskorú/fitalkorúként.De fitymaplasztikát válaszd,ne enged hogy körülmetélésre rávegyenek,mert sokszor ráveszik az embert.Plasztikával normális külsejű marad a péniszed,gyorsabban is gyógyul és hát körülmetélés az rosszul is elsülhet és akár a látvány sem szép,meg érzékennyé válhat a makkod,ami száradáshoz vezethez.És nem népszerű nálunk a fityma nélküli,kopasz makk sem.

2011. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg nem divatos a kopasz makk és nagyon nem praktikus :(

Én is tudom, milyen az, nagyon gáz

2011. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!