Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mobiltelefon, és a szaporítósz...

Mobiltelefon, és a szaporítószerv viszonya?

Figyelt kérdés
Na lényegében arról szólna a kérdés, hogy ugye régen/most is hallani hogy a mobiltelefon sugárzása káros lehet az agyunkra nézve. Mivel sokkal többet hordjuk nadrágzsebben, megkérdem hogy a brére, meg úgy mindenre ami ott van szerintetek káros é? :D
2011. szept. 8. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
rövid leszek: nem
2011. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bár most hogy belegondolok... mennyit beszélhettél már telón:D
2011. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ugye régen/most is hallani hogy a mobiltelefon sugárzása káros lehet az agyunkra nézve"


Igen, és azt hallottad é, hogy ez benne van a világ HOAXAI 100-as listában?


Innentől a válasz NEM!!!


Ahhoz hogy káros legyen, heteken át kell telefonálnod megállás nélkül, de fiatal szervezetnek az sem dózis.


A mobiltornyok, trafóházak mellett / alatt is éveket kell eltölteni, hogy abból legyen valami, és akkor is 100 emberből 10 nél lép fel valami.


Ennyi erővel a metró/villamos/személyvonat használata is káros, de ennyit egy autó gyújtásrendszere is sugároz, vagy akár a villámlások.

2011. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben! :D


Én sem gondoltam hogy káros csak megkérdeztem.

Kedvencem az amikor, a nagyfeszültségű vezetékekkel problémáznak, aztán a lakóházban a 230V körülvesz mindenütt sőt a régi képcsöves TV-ben az elektronágyú 20-30kV-okkal is operál, 2-3méterröl nézik, az nembaj...

2011. szept. 9. 15:06
 5/6 anonim válasza:
Folyton a zsebemben hordom a telefont és semmi baja a brének :D
2011. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én épp a neten olvastam egy andrológus oldalán, hogy a herékre káros lehet az arra érzékenyeknél. Tessék a keresőbe beírni a kulcsszavakat, és meg lehet találni az oldalt. Én már nem emlékszem ki írta, de meg lehet találni hamar, mert állítólag az egész országban csak 30 andrológus van, honlapja pedig van kb. 5-nek...
2011. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!