Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez vajon mi lehet? Víz sérv...

Ez vajon mi lehet? Víz sérv keletkezett volna?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen, kb. 1,5hónapja az edzőterembe a 45°-os pad "ülőkéjébe" valami brutálisan bevertem a golyóimat, mert sikerült nem odafigyelésből telibe, a teljes testsúlyommal úgymond "ráülni" az ülőke vas szélére... Kb. elhomályosult előttem minden, levegőt alig kaptam, meg vagy 2percig előrehajolva tudtam csak közlekedni, brutálisan fájt, kiegyenesedni nem tudtam. Azóta egy kicsi csomó van benne, ha úgy nyomom meg akkor fáj, viszont ha ellazul és lentebb fogom meg akkor pedig alig érezni. Olyan mint ha "könnyen" összenyomható lenne. Eddig nem hiszem hogy ott lett volna. Here nincs megnagyobbodva és semmi más tünetem vagy bajom nincs az eset óta. 19éves vagyok.
2011. szept. 3. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre inkább az orvosnak kéne mondania bármit is. Talán nem nagy a gond és a csomócska majd felszívódik, de legelőször menj el háziorvoshoz. Hidd el, ha más nem, beutal valahová, de lehet, hogy megkönnyebbülsz. Ne várj, mert bármi lehet, de az is lehet, hogy semmi.
2011. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!