Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor kezdjem el? Kell már?

Mikor kezdjem el? Kell már?

Figyelt kérdés

Mikor kezdjek el borotválkozni odalent? Már 3cm megvan. (természetesen szeméremszőrzetre gondoltam)

És a s*gg szőr?

15/F


2011. júl. 26. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amikor jólesik :) Magadnak csinálod, nem másnak, nem?
2011. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mivel, hogy kell?
2011. júl. 26. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
hallod én fullos seggszőrrel mentem el aranyérvizsgálatra. qrva ciki volt:D 17f
2011. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nagyját csapkodd le ollóval, a többit borotvával, de csak óvatosan.
2011. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De szükséges már? Nem korai? Engem nem zavar különösebben. Ti mikor kezdtétek?
2011. júl. 26. 20:32
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el,ha zavar mondjuk nyáron,mert melegít,vagy bepálik.Ha meg nem zavar és még nincs barátnőd aki követelné,akkor sz@rd le az optikai tuningot.
2011. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hali!


Én ált. az ilyen kérdésekhez nem szólok hozzá, azonban most kivételt teszek, mert a kommentjeid egyértelműen azt sugallják, hogy te "AZT HISZED" (na, pont itt csesződik el minden,...), ez egy kötelező szokása a férfiaknak, ez okozza a dilemmádat is, voltaképpen azt magad is elismered, hogy nem zavar. Márpedig NEM KÖTELEZŐ! HA NEM ZAVAR, NE VÁGD LE!



Elmondom neked egyetlen személyes élményemet erről, talán rájössz mit akarok vele mdani.

>>>

A legutolsó alkalommal, amikor a szülinapom volt, el6ároztam, hogy legyantázom a fanszőrzetemet teljesen, csak úgy kíváncsiságból, meg miegyéb. Én szerettem szőrösen és most is úgy jobban szeretem. Leszedtem mindent gyantacsíkokkal, ami annyira mjuk nem is volt vészes, mint amire én teljesen számítottam.

A hónaljaimról szépen és simán leszedtem mindent, az jól is nézett ki. Azonban a fanszőr csupaszítása után nem elég, hogy úgy éreztem magam szőrzet nélkül, mint egy csupasz "nagypapa" (pedig még fiatal vagyok), még a szőrtüszőim jelentős része is begyulladt, begennyedt,... olyan volt, mintha alul is pattanásos lettem volna, és egyik régebbi, még külföldön vett márkás pattanáskezelő tejjel sikerül a problémás részeket idő előtt leszárítatnom.

<<<


Komolyan mondom, én szeretem, ha szőrös le7ek odalenn, bár gyerekként én is vágtam ollóval, egészen addig, amíg rájöttem, úgyis visszanő, ráadásul sztem rajtam férfiasan áll, és egyéne válogatja, hogy a szőrzet kinek áll jól, és kinek nem!? Mások is voltak szőrösek odalenn, ízléses határon belül, normálisan és reálisan is viselkedtek, én így a kültakaró & viselkedés, felfogás alapján definiálnám a "Férfias" kifejezést.



És most Hozzád.

Ha te úgy érzed jól magad, hogy szőrös le7sz odalenn, akkor áruld már el,... mi a fészkes francnak akarod te leszedni azt!? He? :-D Csak azért, mert a többi metroszex hülyegyerek is csinálja, akik sosem végeznek kétkezi munkát, viszont ilyen menő a haja, olyan márkás a göncük, így mennek qrvázni a diszkóba tizenéves kisp'csákkal, közben hótrészegre isszák magukat, és 10méteres körzetben érezni a bűzölgő cigiszagukat? És aztán 30 éves korukra úgy kiégnek, mint a konyha, miután anyuci bennhagyta a sütőben az ünnepi ebédet...


=====

Miért MÁS hatására cselekszel? Miért hagyod, hogy más mondja meg mi a jó neked, és MIÉRT NEM TE mondod meg, döntöd el?

Az Élet nem az RTL-Klub celebhülyeségeiből áll...!

=====


Mielőtt csinálsz vmit gondold végig, van-e értelme annak amit éppen csinálsz v. amire épp készülsz, és hogy te azt valóban szeretnéd-e!? Mert most erről, hogy te ezt valóban akarod, nem győztél meg, ellenben arról igen, hogy másoknak akarsz megfelelni önmagad helyett. Már pedig a csajok az egyéniségekre buknak,...! ;-D



Cogito, ergo sum! Gondolkodok, tehát vagyok!

Te is légy önmagad, és cselekedj helyesen, ahogy te szeretnél! (...nem a többi hülye nyomására...) ;-D


Üdv: EE

2011. júl. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van. :D
2011. júl. 27. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:

EE, a gyantázás nagyon rossz módszer.

Borotváld le borotvával a növési irányba, és nem pattog ki.

2011. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell minden áron a másikat leutánozva leborotválni,ha nagyon szőrős és zavar,akkor vágd ollóval rövidebbre.Szerintem a csupasz az nem férfias.De csak akkor borováld,vagy vágd le rövidre ha téged zavar,ne azért mert más ezt teszi,vagy azt mondja ez a jó stb.
2011. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!