Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy nem fog...

Fibbrizzo kérdése:

Lehetséges hogy nem fog megszünni a prosztatagyulladásom?

Figyelt kérdés
24 leszek és 3 éve van prosztatagyulladásom amit 5 honapja kezeltetek .Mivel 3 éve nem küldött sehova se el a panaszokkal a házidoki igy mivel azt mondta minden rendben van .Aztán meguntam és 5 honapja elmentem magán urologushoz de hiába szedet velem antubiotikumot semmit sem használ ,meg elegem van a mellékhatásibol.Kérdésem az hogy lehetséges e hogy nem fog elmulni?És van e valaki akinek nem mult e el ?
2011. júl. 2. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,olyan nincs hogy egy gyulladás ne múljon el, de azért egy három éves bajt kikezelni, nem biztos, hogy olyan egyszerű.Nem is értem,miért vártál eddig,de ez már nem is fontos. Kérj esetleg másik gyógyszert a dokitól ha ez nem használ,hisz hónapokig antibiotikumot szedni sem túl jó,már valószínűleg hozzászokott a szervezeted. Jobbulást!
2011. júl. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én elöbb is mentem volna de a házidoki meg azt mondta minden oké .3 szor mentem a panaszokkal vissza hozzá hogy adjon beutalot ,de nem .Sajnos a magándoki pénzes igy ez sem egyszerü...
2011. júl. 2. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A prosztatagyulladást nagyon nehéz kikezelni. Általában 3-4 antibiotikum váltogatása szükséges hozzá és 2-6 hónap.

Nálad nem váltott az orvos antibiotikumot? Esetleg vesd fel neki, hogy a mellékhatások miatt váltanál.

2011. júl. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mint a 7:48 irta,lehetseges antibiotikumot kell valtoztatni,baratomnak az orvos a kezeles kiegeszitökent meg tökmag kivonat tabl. is irt fel,v hasznalhatsz meg jobb tökmagolajat.
2011. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem fertőzésről van szó akkor az antibiotikum nem ér semmit.

Proscar, propecia vagy fűrészpálma segíthet csak ha a magas DHT szint miatt lenne.

2011. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a gentos nevű homeopátiás bogyó (van csepp formájában is) el tudja múlasztani a prosztata problémákat, csak 3 hónapig kell szedni, aztán meg fél év után megint lehet kúraszerűen.
2011. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!