Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 11 éves vagyok és 47 kg. ez...

11 éves vagyok és 47 kg. ez baj? (fogynom kéne? )

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem az számít hány éves vagy, hanem hogy hány centi magas ehhez a súlyhoz
2011. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%
Dehogy növésben vagy így ez teljesen normális.eszedbe ne jusson fogyókúrázni! Az átlag 50 Kg.
2011. júl. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. am kb. 158cm vagyok, csak azért kérdeztem, mert az osztály társaim 1-2 kivétellel 40 alatt vannak.
2011. júl. 1. 15:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az a baj, hogy nincs önálló énképed. Másokhoz hasonlítod magad, holott minden ember egyéniség. Nem tudom mennyi tévét nézel, de amit ott mutatnak (mindenki folyton szép, sovány, modell alkat), az nem valóság. Azért lehetséges, hogy folyton "jól néznek ki", mert sok sminket viselnek, a hajukat felvétel előtt fodrász készíti el, stb. Ne az ilyen emberekhez mérd magad. Sokkal fontosabb az ami belül van. Még csak 11 éves vagy, nagyon sokat fogsz változni, az emberek 21 éves korukig nőnek. Én 9 évesen 25 kg voltam, 14 évesen 50, nincs jelentősége ezeknek az adatoknak, mert most 18 évesen 54 vagyok. [link] Itt megbizonyosodhatsz arról, hogy minden rendben van.
2011. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi:D
2011. júl. 2. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ideális a súlyod, és ebbe még néhány +kiló is beleférne. A fejlődés természetes menete nem egyenletes. Az egyik szakaszban hirtelen nőni kezdesz, a másikban belső fejlődés zajlik, (lásd az előttem szóló példáját)ezért nem tanácsos a folyamatba drasztikusan beavatkozni. Ha tegyük fel túl sokat híznál, akkor is sportot javasolnék inkább, ha nem akarsz a jövőben hol gyomorbajjal,hol meg korai ráncosodással küzdeni.
2011. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi:D am sportolok : kézilabdzok 2 éve:D
2011. júl. 2. 18:34
 8/11 anonim ***** válasza:
jah , hogy még sportolsz is. akkor több, mint rendben van:D az izomzat amúgy nagyon sokat nyom ilyenkor. Abba ne hagyd az edzést!! és ha mellé eszel rendesen olyan alakod lesz egy-két év múlva , hogy húha:)
2011. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális a súlyod a korodhoz képest.

Én is 11 éves vagyok de én 59 kiló a 165 centimhez.

Szerintem még büszke is lehetsz a súlyodra.

2011. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

én 23vagyok és 35 kiló ;) (155cm vagy) és ugyan ugy élek ahogy a többiek de van ilyen hogy BMI kalkulátor az meg mutatja hogy mi lenne a normális testsúly..

[link]

2011. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!