Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha nehezen kapok levegőt és...

Néha nehezen kapok levegőt és fáj a szívem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már régebb óta fáj időnként a szivem. Már voltam vele orvosnál de annyi elég is volt. nem akarok még egyszer orvoshoz menni. De már olyan is szokott lenni h elkezd feszülni a mellkasom, nehezebben kapok levegőt és szorít a szívem. Mit tudok vele csinálni?

28/F


2011. jún. 23. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Dohányzol? Stresszes az életed? Miért akarod kerülni a dokit?
2011. jún. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja hát néha cigizek amikor eszembe jut. Majdnem minden nap fél napot idegeskedek munka miatt (mondjuk már lassan csak röhögni tudok rajta..)

amúgy kb 180cm, 72kg

2011. jún. 23. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy magadban tartod a dühödet, a stresszt? Amit leírtál, tünete lehet egy kezdődő infarktusnak. Én azt javaslom, menj el mégiscsak a dokihoz. Nem válaszoltál: miért kerülöd?
2011. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Ma én ugyanezek a tünetek miatt voltam orvosnál..

A válasz pedig: pszichés alapon van.

Te is sokat idegeskedsz, stresszes életmódot folytatsz. Ezen kell változtatni..:) de azért menj el egy orvoshoz mégegyszer..:)

2011. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 neewollah ***** válasza:
Ja vagy infarktus vagy angina lehet vagy pánikrohamok!Mindkettő kivizsgálást érdemel.Mindenképpen kérd h csináljanak egy EKG és szívultrahangot-ezek fájdalommentesek
2011. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van bajom h fáj vagy nem. csak azok amit ott csinálnak...nem is orvosok
2011. jún. 24. 18:42
 7/9 neewollah ***** válasza:
Pedig ilyen fiatalon sztem ez nem normális...(mármint a fájdalom)Ha meg nem tetszenek a dokik kérj másikat vagy menj el másikhoz-szabad orvosválasztás van
2011. jún. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ez pánik roham nekem is ezvan... Olyan érzés ez, mintha a tüdőd nem tudna elég nagyra tágulni ahhoz, hogy elegendő levegőt szívj be, vagy olyan, mintha egy párnát nyomnának az arcodba. A heves szívdobogásérzéssel együtt szinte kibírhatatlan. A legborzasztóbb, hogy ezek kéz a kézben járnak, hiszen egyik kötekezménye a másiknak.

Mellkasi fájdalom

Szorongás esetén ezt a fájdalmat az izmok görcse okozza. Többnyire nem a mellkasnál kezdődik vagy nem csak ott érezhető, és nem sugárzik semerre. A hát, a vállak, a mellkas masszírozásával néhány

perc alatt megszűntethető.

Ha nem akkor nyugodj meg!

2013. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 16 vagyok és nekem is ez van. Nem tudom,hogy a steressz miatt -e mivel próbálok nem foglalkozni a dolgokkal,de elég nehéz elkerülni.

Tudom régi kérdés

2020. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!