Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Napok óta szúr a mellkasom,...

Balazs00xx kérdése:

Napok óta szúr a mellkasom, fáj kívül, és szúr belül néha jobban is és levegőt is nehezen veszek, mitől lehet?

Figyelt kérdés

a mellkasom felső része hasüreg feletti rész nyakik tehát a mellkasom fáj , illetve szúr belül néha erősebb beszúrást érzek jobb bal vagy középen a levegő vétel folyamatosan nehéz

mitől lehet ez?


20 F


nem cigizem nem kávézom edzem egészségesen élek

EÜ-ben dolgozom ha itt nincs semmi okos ott csináltatok magamnak egy mellkas rtg-t és megkérdezem az orvost aki leletezi majd nekem


2011. febr. 3. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem el kéne menned egy orvoshoz. Lehet, hogy PTX. Testvéremnek volt 3-szor, eléggé kellemetlen dolog. Nem részletezem, lényeg annyi, hogy a második alkalomnál műtötték, leszedték a kérdéses darabkát a tüdejéből.

Persze, van 900 más lehetséges magyarázat :D ezért ha nem múlik el, akkor menj el orvoshoz.


itt van néhány link:


[link]


[link]


[link]

2011. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha nem szívtál be semmi rossz levegőt,pl: hegesztéskor keletkező füstöt.Akkor föltétlen rohanás orvoshoz kérlek!
2011. febr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen sokszor volt már velem is. Nekem is szúrt a mellkasom, még az oldalamon is és néha nem csak nehezen kaptam levegőt, hanem 1-2 másodpercig egyáltalán nem kaptam levegőt. Pedig én sem cigizem, még csak a környezetemben sem cigizik senki. Nagyon ijesztő volt, és elég gyakran előfordult, de már jóideje semmi bajom sincs, magától elmúlt az egész. Voltam orvosnál, de salynos olyan orvosom van, hogy annál én is jobban gyógyítok, úgyhogy semmire sem mentem vele. Én azt mondom, hogy várj egy kicsit, hátha magától elmúlik neked is, de ha nem, akkor csak menj el orvoshoz, de normálishoz,ne olyanhoz, mint az enyém. Szerinte azért fáj az egész mellkasom belülről meg azért nem kapok levegőt, mert egy kicsit megkarcoltam a hónaljamat borotvával. A mai napig nem tudom hogy igazából mi volt a bajom, de szerencsére elmúlt már magától. Ne félj, biztos el fog múlni neked is. Szorítok hogy neked is elmúljon hamarosan :)

szia!

2011. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a szorítást, remélem ptx-em pedig nincs

rem rendbe jövök teljesen heteken belül köszke

2011. febr. 11. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, máskor is! :D
2011. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, amikor írtam, én is reméltem, hogy nincs neked, de előfordulhat, mintahogy az is, hogy tüdőgyuszi, vagy bármi egyéb. Sztem menj el orvoshoz, ha nem javul.
2011. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!