Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lányok, nektek melyik tetszik...

Lányok, nektek melyik tetszik jobban?

Figyelt kérdés

Szóval lenne egy kis higiéniai kérdésem a fiatal lányokhoz.. 15-28 közöttiek legfőképp. Köszönöm. Férfiaktól nem várok választ, köszönöm előre is.


Közvélemény kutatás az egész...:)


Szóval a következő kérdésem lenen hozzátok, hogy külsőre egy pasiban nektek mi a jó?


Haj: Kopasz, tüsis, zselézett,félhosszú, hosszú(copf)?


Arc: Borostás, csupasz,szakáll.


Hónaj: Borostás, szőrös, csupasz?


Mell+ has: Szőrős, csupasz?


Intim helyet nem kérdezem, mert tudom mi ott a jó..:D


Segg: Szőrös, csupasz?


hát: szőrös, csupasz?


Köszönöm a válaszokat a hölgyeknek, lányoknak:)


F18


2011. máj. 31. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
rövid haj,csupasz arc,bár van akinek jó a körszakálla,hónaj kicsi szőr lehet,de a csupasz is jó,mellkas csak mértékkel legyen szőrős,nem feltétlen kell a csupaszsság ott sem,intim hely nekem nem kell hogy tök csupasz legyen,inkább rövid fazonra nyírt,(nem csupasz kis fiú kell,hanem férfi,egy tök csupasz testet nem tartok férfiasnak),seg csupasz,hát csupasz,
2011. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a seggét mégis hogyan borotválja egy pasi? és egyáltalán...minek???
2011. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

51%-os!


Ha nagyon szőrős akkor borotválja,ha nem annyira szőrős nem baj,úgy kell hogy beszappanozod a végbélnyílást(mert ott szokott szőrős lenni) és kicsit az egyik kezeddel széthúzod a feneked és akkor borotvával hozzá tudsz férni.Óvatosan elkezded borotválni,ajtót zárd kulcsra,ne hogy megzavarjon valaki a művelet közben aztán meg megvágod.

Nekem a tök csupasz tök nem jön be,fazoniroznon,pedoknak bejön a csupasz talán.

2011. jún. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát köszi de szerintem a férfiassággal kicsit már ellentmondásban van a segg borotválása:O basszus elég elkorcsosodott egy világ ez hogy már a pasikból is nőket akarnak csinálni:S pf
2011. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is elkorcsodott a világ,de nem a nők akarnak a pasikból nőt csinálni,hanem a pasik nőiesednek el,elkezdték ez a teljes test csupaszítást,csupaszabbak mint a nők,aztán elkezdték a női színű cuccok,meg tapados ruhákat hordani,a vasalt,lányos hajakat.


Ők csinálják magukkal,egyre nőiesebbek.És igényességet keverik a nőiességgel,hisz aki ápolt igényes,lehet bármilyen szőrzete,ha ápolva van,de a tök csupasz már nem igényes,inkább lányos kissé....

2011. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!