Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyér? Tályog? Egyéb? F/21

Aranyér? Tályog? Egyéb? F/21

Figyelt kérdés
2hete egy hosszabb autozás után nagyon fájt a hátsofelem, nem nagyon tudtam leülni, azt hittem elültem magam, aztán 1-2nap után vérzett a fenekem székelés után, ezután olvasgattam utánna, mi lehet, aranyérre gyanakodtam. Utánna volt váladékozés, fájás, viszketés. reparon kenőcsöt vettem amivel már 8-9napja kenem magam, és a fájás teljesen elmult, viszont a fenekemnél egy kitüremkedő kis piros dudor megmaradt, ami váladékozik, ha megnyomom akkor fáj, ennek utánna olvasva azt gondoltam, hogy ez lehet hogy tályog, viszont akkor a reparon miért enyhitette volna a fájdalmat szinte 100%osan?
2011. máj. 26. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

szimplán aranyered van

de ha aggódsz emiatt, mutasd meg dokinak

2011. máj. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


De ez is lehet aranyér, h a duzzanat ott van és az váladékozik és piros is?

2011. máj. 27. 11:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom neked a hemoclin kenőcsöt az aranyérre, szerintem a klassz feje segít bekenni és megelőzésre is jó aztán.
2011. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha rögösödött külső aranyérről van szó akkor a Lioton gélnél (ami lábra van!) nincs jobb, hamar felszivatja a vérrögöt pár hét és eltűnik. [link]
2011. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos,hogy nem tályog...a mérete csökken..(kifakadt?) és a végbél felett van pár centivel, ez is lehetne aranyér? viszont se lázam se ilyen tüneteim nincsenek...:S
2011. máj. 29. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!