Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy proszata vizsgálaton...

Egy proszata vizsgálaton megtörténhet?

Figyelt kérdés
Pl egy vizsgálat alkalmával nem szokott megtörténni hogy feláll a csávó? Hallottam olyanokról hogy van olyan aki élvezi ha a lány ott nyomogatja vagy tudom is én ....
2011. máj. 17. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

az urológusok nagy többségében férfiak.

csak nem áll fel a pasinak attól, ha egy másik férfi turkál a seggében. :D

2011. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hát .... de ha mondjuk nő az illető?:P
2011. máj. 17. 16:28
 3/17 anonim ***** válasza:
De elő fordulhat akár még spontán ejakuláció is!
2011. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
miaz hogy spontán? Csak ugy ? XD az hgoy lehet
2011. máj. 17. 17:15
 5/17 anonim ***** válasza:

akkor menj pasihoz!

amúgy nem hiszem, hogy bármi élvezet lenne abban, ha bárki, akár egy nő matat a segg.edben.

vagy előtte v.erd ki párszor, tuti, nem fog felállni.

2011. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 tetris ***** válasza:

A prosztata vizsgálatot kacsaszájú, lufi mellű, huszonéves doktornénik szokták végezni neccharisnyában és tűsarkú cipőben.

A vizsgálat kezdetekor mindenki mást kiküldenek, majd a doktornéni mélyen a szemedbe néz. Aztán lágy sóhajok közepette lehúzza a nadrágodon a zippzárat, majd kigombolja a gatyókádat. Majd letolja a nadrágodat. Most pedig kesztyűt vesz, és bekeni vazelinnel a jobb keze középső újját. Ekkor te mélyen előredőlsz, és ő, ó igen, behatol. Na nem könyékig, csak amíg az újja engedi. Ez ám a móka! Megkeresei odabent azt a helyet, ahol legjobban kitapinthatja a prosztatádat. Ekkor már te is azon leszel, hogy minél előbb megtalálja. Ekkor történik meg a legjobb rész, mivel alaposan meg kell tapogatnia az adott területet. Nem kell paráznod, tetszeni fog, meglátod!!!!

Ha esetleg netalántán mégis egy 70 éves totyakos bácsika lesz a doktornő helyett, akkor gondolj valami szépre közben.

2011. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
loool ... na jó végem XD
2011. máj. 17. 17:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen is élmény, és élvezetes ha egy olyan pasinak turkálnak a seggében, aki ezt szereti. A prosztata ingerlése ugyanis kéjes érzés, és ejakulációhoz is vezethet. Nem véletlenül terjedt el a prosztata masszázs, ill. nem véletlen, hogy a meleg pasik miért szeretik, ha jól megqrják őket! Sőt nagyon sok hetero pasi is szereti, ha a nője ujjazza, miközben ő meg dugja a csajt. Sokkal nagyobb, intenzívebb lesz az orgazmusa :)
2011. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer,hogy a munkahely által szervezett szűrővizsgálaton felállt, és úgy húzta hátra a bőrt a doktornő..ez magánrendelőben történt és ugye ott nem éppen öreg doktornénik vannak. Elég kínos volt! Már mikor a heréimet tapintotta, elkezdtem merevedni, aztán hátrahúzta a bőrt és csak annyit mondott, látom nincs fitymaszűkületed, és hogy ne aggódjak a merevedés miatt, természetes jelenség. Hát utána az öltözőben ki kellett elégítsem magam..soha nem fogom elfelejteni.
2011. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

előző:

még le is tegezett? azta, mik vannak? :)

2011. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!