Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Durvább anális szex után ez...

Durvább anális szex után ez normális? El fog múlni vagy mit csináljak? = (

Figyelt kérdés

Először is meleg vok és légyszi ne oltsatok emiatt, így is van elég bajom, szal ha vki nem bírja, akkor inkább ne olvassa tovább pls!


Szal szerdán anális szexeltünk egy fiúval már nem vok kezdő de most valahogy mind2en nagyon be voltunk indulva és durvábban csinálta, és azóta eléggé fáj belülről, olyan feszítő érzés, meg úgy érzem mintha folyamatosan wcznem kellene de nem kell igazából :( Sztetek mi lehet ez? Nem hiszem h vmi fertőzés lenne mert nem először voltam vele de persze nem zárhatom ki mert nem tudhatom ő volt-e mással :/ Mi bajom van? Ez el fog múlni? Én ezzel nem merek orvoshoz menni :( Help pls

18/F


2011. máj. 15. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%
látod! ha nem a kakilót hanem a puncit bírnád nem lennél ilyen ANÁLIS:D:D:D helyzetben:D
2011. máj. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
utolsónak: hogy te milyen okos vagy... egyrészt nem a kérdésre válaszolsz, másrészt kötözködsz a kérdezővel, nem is túl elnéző módon... ennek mi értelme? áruld már el? 15:15-s voltam
2011. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak jól meg lett nyüstölve...Eltart egy darabig, míg elmúlik a feszítő érzés. /Addig te legyél a "fiú"./
2011. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%

Szintén meleg vagyok, és megnyugtatlak, hogy egy alapos "megrakás" után ez normális, pláne ha nem is vérzel. Várj pár napot, ill. tornáztasd az ánuszod (mintha szorítanád), akkor hamarabb elmúlik. Ha 3-4 nap múlva se múlik el, és még mindig nem vérzik, de fáj, akkor patikában vegyél Reparon (vagy Mastu) kúpot, az megnyugtatja, rendbe teszi.

42/F

2011. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére már nagyjából elmúlt, már alig érzem, köszi a válaszokat! :)
2011. máj. 18. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!