Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Durvább anális szex után ez...

Durvább anális szex után ez normális? El fog múlni vagy mit csináljak? = (

Figyelt kérdés

Először is meleg vok és légyszi ne oltsatok emiatt, így is van elég bajom, szal ha vki nem bírja, akkor inkább ne olvassa tovább pls!


Szal szerdán anális szexeltünk egy fiúval már nem vok kezdő de most valahogy mind2en nagyon be voltunk indulva és durvábban csinálta, és azóta eléggé fáj belülről, olyan feszítő érzés, meg úgy érzem mintha folyamatosan wcznem kellene de nem kell igazából :( Sztetek mi lehet ez? Nem hiszem h vmi fertőzés lenne mert nem először voltam vele de persze nem zárhatom ki mert nem tudhatom ő volt-e mással :/ Mi bajom van? Ez el fog múlni? Én ezzel nem merek orvoshoz menni :( Help pls

18/F


2011. máj. 15. 15:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha nem fáj olyan durván akkor várj még pár napot. ha viszont elviselhetetlen kategória akkor menj orvoshoz
2011. máj. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem csak kicsit megerőltető volt ez a bélfalnak, és el fog múlni. Ha nem vérzel, akkor szerintem nem kell orvoshoz menned. Esetleg arra ügyelhetsz, hogy sok folyadékot fogyassz, azzal a céllal, hogy ha majd tényleg wc-zned kell, elég lágy legyen a székleted, nehogy tovább sértse azt a régiót most.

2011. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

a válasz egyszerű :D

kitágítottak mint szopós bárányt a juhász

2011. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem véres a székleted vagy a feneked utána? lehet hogy azért mert durvábban történt. Szerintem a hét közepére elmúlik.
2011. máj. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem vérzik szerencsére
2011. máj. 15. 15:13
 6/15 anonim ***** válasza:

Pedig ezzel el kell menned, mert lehet (valószínű), hogy felsértette a végbeled. Nem véreztél szex után? Ha a doki kérdezi... hát, legjobb az lenne, ha elmondanád neki, h homosz. vagy - persze megértem, h nem akarod.


Nekem akkor volt ilyen érzés (h kakilni kell-módján feszített), mikor egyszer szorulás után annyira nagy jött ki, hogy megrepedt tőle a végbelem. Vérzett is, eléggé. :(

2011. máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nyugodj meg, és kíméld magad ;)

El fog múlni pár napon belül valószínűleg.


(2. válaszoló voltam)

2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok hozzáértő, se fiú, de szerintem normális, ha jobban meg lett erőltetve. Nekem speziel nincs a melegekkel semmi bajom :) Sőt, sokáig Adam Lambertbe voltam szerelmes(talán még most is) de értelemszerűen nem jöhettünk össze. :)Azzal sincs gondom, ha egy fiú festi magát... Gondolok itt Adamre, ő kifejezetten dögös még így is :$ Vannak olyanok, akiknek kifejezetten jól áll az ilyesmi. Lehet vicces, de el tudnám viselni, ha több festett vagy meleg lenne az utcákon, nem tudom az emberek miért ennyire konzervatívak velük szemben. Ha valaki külön felhívja magára a figyelmet, azt én sem szívlelem, de mindenki magánügye... Ők sem kevesebbek másoknál. Egyedül a felelőtlenséget és a fertőzéseket nem díjazom, de ez a heteroknál is benne van a pakliba... Abba biztos lehetsz, hogy egy ember már biztosan támogat :):) Másokkal ne foglalkozz. :) Hozzáteszem boldog párkapcsolatban élek, és maximálisan hetero vagyok. Üdv. 17/L
2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok. Ha nem véreztél, akkor jó, ne menj dokihoz. Igyál sokat, meg egyél olyan kajákat, amik székletlazítóak, nehogy egy szorulás még tetézze a bajt.

Jobbulást!

2011. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szex közben sem vérzett, azt éreztem h kicsit fáj csak nem arra figyeltem :(
2011. máj. 15. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!