Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 15 évesen nem borotválom a...

Ha 15 évesen nem borotválom a mellkasomat az ciki?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy nem ciki e ha látják hogy én nem borotválom
2009. márc. 12. 14:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Az lenne a ciki, ha borotválnád! Az b*zis!


(jöhet a lepontozás!)

2009. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Na én le vagyok maradva a mai kamaszok borotválják a mellkasukat? Nehogy leutánozd az ilyen idiótákat, mert tudtommal nagyon sok lánynak, nőnek kifejezetten tetszik (nekem is, a párom is szőrös :-)) Lehet hogy ez divat, de el tudom képzelni, milyen típusú lányok akik ezt elvárják, és divatosnak tartják... Ha elfogadod egy 33 éves "öreglány" tanácsát, nem foglalkozol ezzel :-)
2009. márc. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne borotvaljad, mert utana majd jonnek a pattanasok ki. Kifog pattogni a borod, csunya lesz.

15 evesen meg plane felesleges, megha 10-el tobb lennel esetleg, de ilyen fiatalon ne borotvald le!!!

2009. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

A strandon vagy az uszodában egyre több borotvált mellkasú férfit látni,akiknek gondolom van barátnőjük,feleségük,tehát nekik bizonyára tetszik.

Nem ciki ha nem borotválod,de az sem ha igen.

2009. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 vagyok, elég szőrös típus, de a mellkasom sosem borotváltam, sőt mindig is büszkén feszítettem vele a strandon:)

Szerintem is enyhén "meleges" dolog a mellkasborotválás:)

2009. márc. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha nekem tetszeni akarsz, gyantáztasd le, bár az fáj :)
2009. márc. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

a melbimbók körüli szőrrel micsináljak?!

eléggé zavar, de borotválni nem merem...

tudom h általában a válasz h, meleges, nemkell... de uszodában, strandon zavar..


14/F =)

2009. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát ha zavar akkor borotváld le,vagy nyírd le,vagy ha nem sok szedd ki csipesszel.
2009. márc. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem, az nem ciki. Ilyet megkérdezni inkább ciki, hiszen konformizmusról, megfelelnivágyásról és nem a saját akaratodról szól. Amúgy szerintem ha zavar, borotváld, de ha téged nem zavar, akkor hagyd úgy, ahogy a természet megalkotta...
2010. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!