Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 15 évesen nem borotválom a...

Ha 15 évesen nem borotválom a mellkasomat az ciki?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy nem ciki e ha látják hogy én nem borotválom
2009. márc. 12. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem 15 évesen még nem is kell....

Ha leszel 18-20 éves.Lessz egy komoly kapcsolatod e´s a párodat zavarja,esetleg téged,na akkor borotváld....


Èn szeme´lyesen kinem állhatom a szörös mellkastszerencse´re a fe´rjemnek sima :)

2009. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
miért? neked 15 évesen szőrős a mellkasod? XD Húzd ki csipesszel
2009. márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem ciki, csak kár.... :( Mostanság a csupasz palik a divat, pedig 100x férfiasabb egy kis szőr a mellkason :)Szerintem hagyd ott és légy büszke rá, de ha zavar, akkor borotváld nyugodtan :) Nem ciki :))
2009. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

Az előző vagyok. Félreértettem a kérdést, bocsi! :) Azt hittem azt kérded hogy borotválod és az ciki-e. Bocsi :)


NEM, NEM ciki ha nem borotválod, és tartsd meg jó szokásod :D

2009. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
és a mellbimbó körül? hagyjam vagy ne? bocsi a hülye kérdésért tudom hogy az! :( :)
2009. márc. 12. 15:00
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki, sőt sztem felesleges. Max majd idősebb korodra, meg ha téged zavar. De ha most borotválod egyre erősebb lesz, és gyorsabban nő, és akkor utánna már nem hagyhatod abba. még fiatal vagy hozzá. és így is lehetsz cuki :D
2009. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a szőrös mellkast szeretem, de ne haragudj kedves kérdező- a férfiak, pontosabban egy férfi szőrős mellkasát. Azt te tudod a kortársaid előtt ciki-e, szerintem nem.
2009. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Borotváld le nyugodtan, hadd erősödjön, sűrűsödjön legyen egyre csúnyább.

Könyörgöm 15évesen ez a problémád, gusztustalan a borotvált férfi mellkas. Ha valakinek a természet nem adott oda szőrt, az oké. ha tűl hosszúak a szőrszálak, hajvágógéppel told át, rövidítsd. De ne borotváld, és a mellednél is maradhatnak a szőrszálak.

2009. márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is borzasztó látvány egy borotvált mellkas nem beszélve róla h milyen másnap. minden nap pedig nem tudod lehet borotválni. Nem hittem volna, hogy ez 15 éves fiúnak ez probléma lehet...
2009. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mellbimbó környékén nem szabad mert megsérti azokat a kis bimbókat és baj lessz belőle.
2009. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!