Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi bajom lehet? NAGYON fáj ha...

Mi bajom lehet? NAGYON fáj ha pisilek :S

Figyelt kérdés

Reggel kezdődött elmentem WCre azt hittem összeesek annyira fájt amikor pisiltem meg a suliban is 1x... azóta nem mertem menni WCre :S Mi bajom van? Már volt egyszer vesemedence gyulladásom de az a hasamban fájt és nem ennyire ez meg a farkamban fáj de nagyon mintha pengéket hugyoznék :S :S Mit csináljak h elmúljon? Segítsetek pls :( :(

17/F


2011. ápr. 15. 20:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

Férfiaknál ezerszer fájdalmasabb ha felfáznak mert hosszabb a húgycső, nagyobb a terület ami fájhat.

Ülj bele nagyon meleg vízbe, de azért ne égesd meg magad, ne olyan forróba. Tegyél bele egy marék sót, de ez nem annyira fontos. Este valami meleg pizsamát vegyél fel, vagy alsógatyát is, meg zoknit is.


Vagy nekem még volt olyan is, hogy a farkam végén fekete szennyeződés kezdett el megjelenni a húgycső körül, lehet hogy neked is van ilyened. Az már tényleg kegyetlen volt, azt hittem besírok és besz...rok közbe. Reggel megmostam szappannal ami csípte, de gondoltam jót tesz... nem ajámlom, nemtudom hogy ez használt-e. Naponta megittam vagy 4liter vizet minimum, és félóránként mentem pisálni ami nem volt kellemes, de egy idő után elkezdett enyhülni és 2 héten belül újra a régi lennem.


Viszont nincs hizárva hogy komolyabb, ezért mindenképpen orvos!!!

2011. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Halisztok!



@ 17:41-es (előző)

Hálás köszönetem az előző hszsodért, mégpedig azért, mert bár nekem sosem volt eddig szerencsére (koppkoppkopp) ilyen bajom, azonban hasznos tapasztalataiddal az én ismeretanyagomat is gazdagítottad! Kár hogy az ilyen hszsok mára már erősen megfogyatkoztak... do.Ob


A sónak elsődlegesen reumatikus megbetegedések kezelésében van haszna, én is gyakran használom főleg sportolók sérüléseinek kezelésére, de van úgy, hogy valakinek spontán beakad, vagy elfeküdte a nyakát, derekát, arra is tökéletes. Nem vagyok pontosan képbe a felfázással ill. a húgyúti gyulladással kapcsolatos hatásmechanizmusával.



*****

Egyik 15 éves GyK-s rám>>privizőnek több mint féléve péniszkorrekciós műtéte volt, amelynek következményeképpen sajna utána még pluszban körül is kellett metélni. Mindenesetre 7-10 napon xtül kötelező volt neki a katéter beültetése, ez alatt az idő alatt 1x cserélték neki, majd amiután kivették eldugult a húgycsöve, tele volt váladékokkal, és ő is pengéket érzett pisiléskor. Nem tudott, nem mert csövelni, így 3.x is betették neki a katétert, majd miután kivették neki,... megint bedugult, de már hazaengedték. Otthon meg eléggé kétségbe voltak esve a fiatal srác szülei (is), hogy most megint vissza az ügyeletre, a gyereket megint katéterezni kell... do.Ob ...NEM.


Elég kamillát főzni. A kellemes langyos hőfokúra hűtött teát egy 10-20ml-es, injekciós fecskendőben (tű nélkül természetesen) elég volt felszívni, és ahogyan katéterezés előtt érzéstelenítő oldatot fecskendeznek bele a húgycsőbe, uígy kell a kamillát is befecskendezni azonban először csak kis mennyiséget, majd kiengedni egy másik edénybe, mint amiben a kamilla van. Majd egyre több, nagyobb mennyiséget kell "fölnyomni" majd kiengedni, így kell "átöblögetni" az egész húgycsövet, mert a felszaporodott sűrű váladékokat a húgycsőből a kamilla önmagával együtt kiviszi, így majd könnyebb lesz pisilni.

*****



Am. 17:41-es (előző)

Azt am. hadd kérdezzem meg...

"farkam végén fekete szennyeződés kezdett el megjelenni a húgycső körül"

_ Mi volt az a fekete szennyeződés?

___ Hogy nézett ki?

___ Állaga, szaga, viselkedése annak az anyagnak?

___ A húgycsövedből jött ki? Milyen mennyiségben?

_ A terápiád elkezdése után hogyan változott az a fekete "szennyeződés"?



Kérdező, veled meg mi történt azóta? Nagyon csendben vagy! :-)

Elvoltál végül dokinál? Meggyógyultál azóta?


Üdv: EE

2011. ápr. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!