Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Óriási spriccelés, híg sperma....

Óriási spriccelés, híg sperma. Ez probléma?

Figyelt kérdés
2-3 naponta maszturbálok, általában 15-20 percet. Minden maszti végén óriásikat spriccelek(felspriccelek a nyakamig v még a hajamig is). A spermám nagyon híg és fehér. Esetleg hogyan lehetne sűrűbb a sperma??? Nem gond hogy nagyot spriccelek? 15/F
2011. márc. 6. 10:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%

A spriccelés azért nagy mert túl ritkán vered szeintem, naponta kéne :D

Azzal meg semmi gond h fehér...

2011. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minden nap nem nagyon van rá lehetőségem... Kösz a választ
2011. márc. 6. 11:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Most panaszkodsz, vagy dicsekszel? :)


Akkor sűrűbb, sárgább a sperma, ha kevesebb benne a prosztata és más mirigyek váladéka. A hosszas ingerlés miatt olyan híg. Egyszer próbáld ki, hogy megpróbálod minél gyorsabban elérni az orgazmust. (Hosszabb távon persze nem tanácsos, a beidegződések szempontjából nagyon is jól csinálod most.)


Emellett még 15 éves vagy, tehát még változhat is.

2011. márc. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem panaszkodok, s nem is dicsekszek. Érdekel a dolog, azért kérdeztem. Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 6. 11:33
 5/12 anonim ***** válasza:

nem gond, hogy óriásikat spricclesz

gondold bele, ellősz jó messzire, a spermiumaidnak is besegítesz ezzel

egyébként nem hiszem, hogy hatással lenne az ejakuláció gyakorisága erre, én ennyi idősen simán maszturbáltam legalább napi 2x, és megvolt a másfél méter is

2011. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mellékesen ez azt is jelenti, hogy elég folyadékot iszol

a spriccelés a normális, nem az, hogy kicsorog

2011. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Egyszerűen undorító dolgokról beszéltek.. Kérdező!! jobban tennéd ha nem ide okádnád az undormányaidat. weborvos.hu


írj orvosnak ha bajod van!


17 f voltam

2011. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem rossz dolog, sőt jó is. Nekem max 1-2 cm-ig spriccel, sűrű is nagyon. Ja meg 17/f miért lenne ez undorító? Főleg a te korodban xD. OMG


17/f

2011. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...

Látszik hogy 39 százalékos vagy.

2011. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

"Egyszerűen undorító dolgokról beszéltek."


Igen, sőt vannak elvetemültek, akik arról írnak ide, hogy milyet kakálnak.

Ez egy nyitott oldal, ahol laikusok kérdeznek (zömmel) laikusokat olyan dolgokról, amiknek köze lehet az egészséghez. Triviális tanács, hogy forduljon orvoshoz, többnyire mindenki meg is kapja. De igenis ezek a kérdések jogosak. Pontosan az általad képviselt prüdéria miatt képtelenség az ilyesmit normálisan megbeszélni, emiatt ciki ilyesmivel dokihoz menni. Pedig honnan tudja azt a szerencsétlen emberfia, hogy milyen az egészséges spriccelés, és mi a beteges, ha nem tud utánakérdezni, nem tudja megbeszélni másokkal.

2011. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!