Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbáláskor ilyen izé? /F

Maszturbáláskor ilyen izé? /F

Figyelt kérdés

MÉg nem volt spermám mikor maszturbáltam nem jött..

De mostanában egy két csepp átlátszó ragacsos izé jön ki de csak 1-2 csepp és nem fehér nem vizelet, de akkor ez mi lehet? :) 14/F


2011. febr. 6. 15:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hónalj még nincs
2011. febr. 10. 00:43
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor te is magas leszel,és 16 éves korig teljesen normális,hogy még nincs spermád,csak előváladékod,Egyébként az előváladék megjelenése után nem sokkal szokott már lenni sperma is,sőt néha az előváladékba is van kis mennyiség.Szóval nyugi,és a hónaj szőr mindig kicsit később jelenik meg,mint a fanszőr,van hogy hónapok múlva,van hogy 1 év múlva,ez is eltérő.Teljesen egészséges vagy és normális,mindenki másképp,más ütembe fejlődik mindössze erről van szó,még nem kell félned hogy nincs spermád,van erre még 2 éved.


Előváladékod van,ez a sperma megjelenését megelőzi és azt jelzi,hogy kezdesz lassan ivarérett,nemzőképes lenni.Tök normális dolog.

2011. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Na a spermával kapcsolatban úgy értem,hogy pontosítjak a normálist 16 éves korig,hogy ez a végső határ ameddigre meg kell jelenie,tudod mindenki más ütemben fejlődik valakinek már 12 évesen van spermája,valakinek 14-15 éves korára lesz.Szóval benne vagy a normális kategóriába,szóval emiatt nem kell izgulnod.Meg mindennel kapcsolatban a te korosztályod szeret kamuzni,pl.még akinek nincs spermája az is azt mondja hogy van,vagy akinek még ebben a korban nincs fanszőre,vagy kicsi a répája az is nagyot hazudik.Szóval ebben a korban tök eltérő lehet a fejlettség mértéke,és megy ezerrel a kamu.Ilyen témák előjönénak nem kell kétségbe esned és bevenni mindent,hogy ha rád nem igaz.


Szóval a lényeg nyugi,kicsit várnod kell még,aztán neked is lesz és az előváladék eleve jó jel.

2011. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
hallod nekem 12-évesen volt először ien ez azt is jelenti nem soká lesz magömlésed,,,de ez tényleg elő váladék
2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
oks köszi mindenkinek. tegnap elővettem acerkát és hegyeztem és a végén kicsivel több előváladék jött, ez jelnet valamit? :)
2011. febr. 12. 21:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindig kicsit több lesz,ahogyan érsz nemileg többet termel a szervezeted,míg nem spermád lesz és már nem előváladékod,csak nem kell erőltetni,várnod kell és kész,majd lesz,azt nem lehet megmondani mikor mert tök eltérő ez is.Csak akkor játszál a cerkával,ha úgy érzed hogy kell,ne kényszerből,vagy azért ,hogy spermád legyen,ez a lényeg..
2011. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
dehogyis nem azért:D azért veszem elő mert már nem birom tovább :)
2011. febr. 13. 20:16
 18/19 anonim ***** válasza:
Okés akkor jó,(mert van aki azt hiszi ettől megnyúlik a bréje,meg előbb lesz spermája,és ez hülyeség,ezt nem szabad,csak ha érzedd hogy rá vagy gerjedve).De nem sokára tuti lesz spermád,1 éven belül szerintem,de lehet hogy akár pár hónap,tudod ez mindenkinél másképp van.
2011. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
jaja köszi.
2011. febr. 15. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!