Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valami olyan síkosító,...

Van valami olyan síkosító, ami megtalálható bármely (vagy ) legalább a legtöbb háztartásban amit használhatok maszturbáláskor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyálad mindig kéznél van és tökéletes, használhatsz néhány csepp olivaolajat, babaolajat is. De miért nem veszel néhány száz forintért profi sikosítót a patikában?
2010. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert csak 15 éves vagyok.
2010. szept. 25. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
15 évesnek is adnak sikosítót, ha bemész a patikába :=) És az érzés össze sem hasonlítható az egyéb, otthon fellelhető "csúszós" dolgokkal. De ha gátlásos vagy, nyugodtan használd, amiket már írtam korábban.
2010. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És Vaj nem jó? xD
2010. szept. 25. 22:14
 5/6 anonim válasza:
tőlem azzal is bekenheted, deh kicsit nehéz lesz kipucolni:D
2010. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cydor válasza:
100%

drogériában, vagy hipermarketben nem olyan ciki mint patikában kérni, és visszakérdeznek, mert ilyenkor a patikus mindig nagyothall.

még én is elpirultam, amikor a h*** patikus hátraszól a kolegájának jó hangosan, hogy milyen sikosítójuk van, adja már oda neki.

de én is azt javaslom, hogy inkább használj sikosítót, mint mindenféle cuccokat, de zuhany alatt is jó :-)

29/F

2010. nov. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!