Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heregyulladással tovább...

Heregyulladással tovább élhetem nemi életem, vagy inkább tartsak szünetet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
én a szünetet javasolom
2010. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen légy teljesen gyógyult, majd azután jöhet a szex.
2010. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tarts szünetet mert a csaj hüvelygyulladást kaphat
2010. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Inkább az legyen, hogy nem szexelsz és utólag kiderül, hogy szexelhettél volna, mint hogy szexelsz és kiderül, hogy káros volt.
2010. dec. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendeben, köszönöm a válaszokat! Most pedig akkor pihi
2010. dec. 29. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést fel se kellett volna tenned, annyira egyértelműen benne van a válasz, csak megerősítést vársz vkitől. Ebből a szempontból ki se kellett volna írnod, ehelyett azonban előbb kezdhettél volna az urológusnál is. de holnap menj is el, mielőtt még terméketlenné váratod magad. Ha szexelsz az csak ront a helyzeten, mert akkor még magasabb a testhőd, ami a .. G Y U L L A D Á S .. ban lévő heréidre is kihat!!! Benne van, hogy GYULLADÁS, mért nem az orvosnál vagy??? :S
2010. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez igaz! Miért nem oda mentél előbb?

Hány éves vagy?

2010. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem kötném az orrodra, és nem is ettől függ. Egyszerűen rettegek az urológustól.

Fontolgatom már a látogatását, viszont nem tűrném el hogy hozzám nyúljon. Herék vizsgáalta még talán, de prosztata vizsgálat semmikép. Higgye el nekem szóbeli "diagnózis" alapján hogy ez van, írja fel a receptet és Viszontlátás!

2010. dec. 29. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Szép álom, amit szeretnél,... kár, hogy a rendszer nem így működik... Az urológustól meg nem tudom mi miatt rettegsz ennyire, de ha nincs vizsgálat nincs gyógyulás, ergo vagy belemész, vagy a magad hülyesége miatt kockáztatod annak veszélyét, hogy esetleg örök életedre terméketlen lehetsz.

Én a helyedben kompromisszumot kötnék saját magammal, és egy kicsit több bizalmat fektetnék a segítő szándékú ember(ek)be, a kényszerképzeteid erősítése helyett. Ez az én véleményem.


Ha nem teszel semmit a saját gyógyulásod érdekében, csak rettegteted saját magadat, ne is várj gyógyulást! :S

2010. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!