Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Heregyulladással lehet szexelni?

Heregyulladással lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Párom 3napja szed antibiotikumot mert heregyulladása lett. Az orvostól nem kérdezte meg,hogy lehet-e így szexelni. Mármint,hogy nem fájna-e neki és elkaphatom-e? Már nagyon nem bírom a megvonást. :s

24 éves lány


2010. okt. 14. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

1 ha mazochista akkor szexeljetek, ha kevésbé akkor van neki nyelve, meg ujjai is ;)

2 heregyulladást fertőzés okoz általában, magyarul te meg menj szépen nőgyógyászhoz kenettenyésztésre

2010. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel antibiotikumot szed, ezért jó eséllyel baktérium (elég sok baktérium juthat oda, és ezek jó része nőkben is okozhat súlyos megbetegedéseket) van a "képben".


3 nap alatt még bőven lehet az ondóban a kórokozóból, mely nőkben szintén gyulladást okozhat. Hogy milyet, az attól függ, hogy meddig sikerül "feljutnia".

"Alsóbb régiókban" húgycső gyulladás és vaginitis lehetséges, de ha "fentebb" kerül (és szexnél ez a verzió a jellemzőbb), akkor a méhbe, onnan pedig rosszabb esetben a petevezetékekbe is bejutnak a kórokozók. Ez utóbbi azért baj, mert a gyulladás miatt ezen vezetékek lumene (mely alapból is csak egy vastagabb tűszúrásnyi tágasságú) összehegesedhet, és már kész is a női meddőség.

Ha még tovább terjed a gyulladás, akkor kismedencei gyulladás alakul ki.


Szóval, ha nem bírjátok ki, akkor inkább gumival...

(Amúgy nem tudom, hogy hogyan képes valaki heregyuszival kekeszelni. Nem fáj neki???)

2010. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
dehogynem fáj + még a heréi is valószínűleg bedagadtak ...
2010. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Az első néhány válaszolónak jelezném,hogy természetesen nem attól tartok,hogy nekem is heregyulladásom lesz hanem attól amit asszem az utolsó előtti válaszoló szépen felvázolt. Mivel egyedül nem fáj neki ezért gondoltam,hogy én sem tehetek nagy kárt benne. :) De akkor csak szigorúan gumival és holnap irány a turkáló... :s Nehogy velem is baj legyen... Köszi a felvilágosítást!
2010. okt. 14. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy heregyulladással az ember a szexre gondolna, örül hogy fekhet
2010. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!