Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Úgy lehet szexelni, hogy a...

Úgy lehet szexelni, hogy a fityma még rajta van a makkon?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
a fitymádnak hátra kell csúsznia amikor behatolsz,ha azonban például fitymaszűkület miatt nem megy hátra,az fájhat szex közben. és egyébként sem okozna túl nagy örömöt a szex,mivel az érzékeny terület a makkod,ami tele van apró idegvégződésekkel,szóval ha rajta van a fityma,semmit nem érzel a punciból...
2011. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%

előző


ez szimplán nem igaz


egyébként meg simán hátracsúszik magától, de sehol nincs leírva, hogy KELL


egyébként szerintem izgalmas lenne úgy csinálni, hogy a fitymád nem csúszik le

2011. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pl körülmetélt és alig érzek valamit, ennél az is jobb lenne, ha lenne fityma és rajta maradna, szeretnék is fitymát de soha nem lesz ugyanolyan.... csak hasonló, majd, ha megoldom :(
2011. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valaki elmagyarázná, hogy a válaszom miért 22%-os

amikor semmi hülyeséget nem írtam, csak anynit, hogy nem kell a fitymának hátrahúzva lennie


szexben nincs olyan hogy kell, nincs elfogadott standard, hogy valamit így vagy úgy kellene csinálni, lepontozó szüzikék

2011. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó, ne idegeskedj, itt amiatt is lepontoznak, ha azt írom, hogy nem kell levágni a fitymát, sokan úgy gondolják, ha őket körülmetélték, akkor az egész világot kell, mert úgy igazságos
2011. aug. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!