Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előszokott fordulni veletek...

Előszokott fordulni veletek hogy akkorát élveztek hogy az már fáj?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, talán majd egyszer.
2010. dec. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
volt már rá pl.
2010. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyelvzseni1 ***** válasza:
Ja Ja! Szokott, biza.
2010. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Igen, van ilyen. Én is meglepődtem, amikor magamon kitapasztaltam. S:-S



Egyik jóbarátomról tudom, hogy szexuális segédeszközt használ önkielégítéshez, mert rendszeresen folytatunk a témában verbális eszmecserét, értekezést. Ő ahhoz az eszközhöz egyfajta különleges síkosítót használ, és nagyon dicsérte a terméket. Felajánlotta, hogy kitölt egy keveset nekem kipróbálás céljából. Eleinte nem tudtam a dolgot hová tenni, de elfogadtam.

Vmennyi idővel később, amikor már kellőképpen kiéheztettem magam egy önkielégítéshez, kíváncsiságból kipróbáltam, és úgy kb. 1,5--2 óráig kihúztam úgy, hogy időben visszafogtam az ingert, így nem spricceltem el, azonban az orgazmusérzés első felét sikeresen megéltem. (Száraz magömlés le7ett, vagy max. előváladék (kéjcseppek), ha jött(ek).) Az egész legvégén kényelmes fekvésben, megfelelően ellazítva a hasi- és hátizmokat, alátámasztva a lábakat, derekat és a nyakat, meg egyéb trükköket bevetve a síkosítóadagot már többször utánpótolva, váltakozott tempójú rejszolással és kböző fogások segítségével olyan erős és intenzív orgazmust éltem meg, hogy az leír6atlan! :-o

Magam is meglepődtem... <<<:-s


Véleményem szerint az így elért orgazmus az eddiginek kb. a 180--200%-a között le7ett, és bevallom, maga az élvezés egyenértékű volt a fájdaloméval, és olyan görcsösen reagált a testem az egészre, hogy orgazmus közben "felültem"! d0.0b

És ez NEM VICC!!! :-o ˙˙ S8-SSS



****

A srác uezt az élményt hasonlóképpen élte meg a saját segédeszköze nélkül, azonban elmondása alapján magával a "játékszerével" együtt ezt a 6Ást még mindig le7 FOKOZNI kb. 300%-ára!!! [[:-O ˙˙ Na most gondoljuk végig. Ha már ezt a 180-200%-os orgazmust alig bírtam -- annyira szokatlan volt -- akkor gondoljunk bele, egy 300%-os orgazmust ki hogy bírna (ki)? (Utána egy jóó hétig 1000%, h. nem fogsz a szexre gondolni, az garantált! )B-T )


Bevallom őszintén nem tok elképzelni ennél intenzívebb orgazmust, mint amit alig 1-2 hónapja megéltem, mindenesetre (!!!) szívbetegeknek, ill. keringési zavarban szenvedőknek abszolút nem ajánlom az élvezet felturbózását -- ért7ő okok miatt... >B-T (!!!)



========

/x/ A KOCKÁZATOK ÉS MELLÉK6ÁSOK TEKINTETÉBEN KÉRDEZZEN MEG EGY TAPASZTALT HOZZÁÉRTŐT, VAGY KÉRDEZZE MEG KEZELŐORVOSÁT, GYÓGYSZERÉSZÉT! /x/

========



A fent leírt élmény valóban megtörtént. |:-o

Aki elhiszi, elhiszi, aki meg nem, az meg próbálkozzon egy kis különleges síkosítóval, azt' majd megtudja, ha "jól" csinálja, és jó lassan is, hogy van ilyen, és ha igen, akkor milyen... !? >B-T


Üdv: EE

2011. jan. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a kimerítő választ

nem semmi élmény lehetett..ez a felülős rész durva...:D

Még van mit tanulnom :D

2011. jan. 8. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!