Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a sok piros pont a...

Mi ez a sok piros pont a makkomon?

Figyelt kérdés
a makkomon sok apró piros pont van, nem viszket, nem ég! már lassan 1 hónapja hogy vannak!és van valami réteg a makkomon amit, ha dörgölök akkor jön le olyan 1-2 mm darabkákban! rendszeresen tisztálkodom, és a barétnömön kivül nem voltam mással! szerintetek mi lehet?
2010. dec. 14. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak mielőtt leszárad. Pfuj de gusztustalan, pöttyös és hámlik már egy hónapja, te meg csak nézegeted?
2010. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
canesten krém és rendbe jön. nekem is az segített. ha nem javul menny el dokihoz
2010. dec. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy valószínüséggel jó a canesten,de attól függetlenül menyj el az orvoshoz és fogd meg a barátnőd kezét és vidd el őt is.Ugyanis valószínüleg hüvelygombája van.Ha nem mentek el vele,állandóan elő fog jönni,mert egymást folyton meg fogjátok fertőzni.

Ja,mielőtt még aggódnál,a hüvelygomba nem csak nemi úton terjed,tehát nem kell a barátnődet leordítani.Sajnos,a nőknél ez elég gyakori fertőzés.

2010. dec. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kankó, mert sokat ívsz
2010. dec. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jmost akartam feltenni a kerdest , ugyanaz a bajom. ird meg legyszi mi segitett
2010. dec. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát canesten már volt ,de az nem segitett, és dokinál is voltam , mindig kiir vmit és az sem segit

és nem mindig pöttyös, csak néha jön a piros pöttyös!

2010. dec. 14. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!