Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az a sok piros pont a...

Mi az a sok piros pont a makkomon?

Figyelt kérdés

2 napja észrevettem,hogy piros pontok jelennek meg,de akkor nem foglalkoztam vele,mert 2-3 volt csak.

Ma ott tartok,hogy jóval több van :S

És kurv@ érzékeny =/

Eddigis az volt,de az természetes :) De mostmár fáj is :S

Orvoshoz nem akarok elmenni csak végső esetben.

Főleg akkor,ha lehet mással is kezelni.

Pl kenőcs vagy mittudomén.

És ez mitől van ? Lehet,hogy a sok használattól ? De nem tartok még ott annál a használtnál:$ csak sima önkielégítés,de már attól is ilyen bajok lehetnek ?


2010. nov. 22. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet herpesz,gomba, vagy valami irritáló anyag is. Nehéz ezt így diagnosztizálni. Vagy bőrgyógyászhoz, vagy urológushoz fordulj vele.
2010. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No orvos b@szki
2010. nov. 22. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

a nem akarsz orvoshoz menni, akkor szenvedj basszus. Nem értem az ilyen embereket. Mégis mi a fenét vársz: Hogy majd távdiagnosztizálnak olyan emberek, akiknek még alapvető biológia tudásuk sincs, nem hogy orvosi diplomájuk....?

Meg rögön ajánlunk is vmi kenőcsöt, hátha még rosszabb lesz, nem?...


Vagy ne menj orvoshoz, és ne rinyálj, hanem tűrjed. Vagy legyél nagyfiú és nézesd meg magad.

2010. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, ne menny el orvoshoz. Vár meg míg az egész p*csöd belepi, meg genny fog fójni a f*szodból. Vágül is mi történhet? max leamputálják nem?
2010. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!