Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Így lassabban károsodhat a tüdőm?

Így lassabban károsodhat a tüdőm?

Figyelt kérdés
Dohányzok pár hónapja de szoktam edzetni a tüdőmet ki bírok másfél percet nélküle ami sztem nemrossz teljesítmény 15/F
2010. dec. 6. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint másfél percet bírsz ki cigi nélkül? Az elég gáz...
2010. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
levegő nélkül te idióta
2010. dec. 6. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Bocs. Őszinte leszek és a te érdekedben.

15 évesen SZÁNALMAS, ha már csak másfél percet vagy kibírni nélküle, és ilyen xarral mérgezed ennyi idősen a tüdődet, amire sztem SEMMI SZÜKSÉGED, csak pótcselekvés.


Nincs jelentősége hogy edzed vagy sem, de így legalább mélyebben belemegy a hörgőidbe a kátrány, meg minden méreganyag,... de...

Nem én ásom a saját síromat ezzel, hanem TE!

Én élek, és jól megvagyok cigi nélkül is, és szégyen, hogy ugyanerre te nem vagy képes. Ez az én véleményem, és nem sértegetni akarlak, pusztán REÁLIS vagyok.


Szokj le inkább! Azzal legalább bizonyítasz magad előtt is... és később nem kell mindenedet odaadnod azért, hogy egészséges lehess, mint a maiak, akik már bánják, hogy rászoktak, és szenvednek, mert xar az egészségük, ezzel is elveszik az időt és a közös élményeket a családjaiktól, unokáiktól!!! (Na, erre se most fogsz rájönni, hanem majd ha egy huszassal idősebb leszel legalább... o0)

2010. dec. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de a kérdésedből nem derül ki, hogy levegő nélkül bírod másfél percig... (első)
2010. dec. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

télleg nem derül ki h levegő nélkül-e énis azthittem h cigi nélkül :D

vmit elárul: ez nem segít. ha hajlamos vagy a rákra úgyis rákos leszel. ha meg nem, akkor nembiztos.

de az semmit nem számít h te most edzed e a tüdőd vagy nem

2010. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, hogyan lehet rászokni arra a sz*rra, hogyan jut eszébe valakinek, hogy azt az undorító, büdös füstöt leszívja!
2010. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez tiszta olyan, hogy nem a kútba szarok, csak a peremére és utába fötröm bele.

A tüdődet ugyanúgy károsítja a nikotin és a dohányfüst, ha szuperedzett vagy vagy egy mamlasz. Maximum az általános kondíciód lesz jobb. De a tüdődnek azzal tennél jót, ha letennéd a cigit. A cigi azon túl, hogy ocsmadék és egészségtelen, még az akaratgyengeség legszembetűnőbb mutatója is.

2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kátrány, nikotin és a többi kaki akkor is lerakódik a tüdődbe..
2010. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!