Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a legjobb gyógymód az...

Mi a legjobb gyógymód az aranyérre?

Figyelt kérdés

Ma fürdés közben vettem észre, hogy kijött az aranyerem, az utóbbi napokban furán éreztem magam. Meg jobban is fájt a derekam mert sajnos gerincsérvem van, így még jobban fáj aranyérrel megspékelve.


Ezen akarok enyhíteni, segítenétek?


2010. dec. 2. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
sok helyen meg lehet műttetni, és akkor örökre megoldódik. Különben meg a kenőcs.
2010. dec. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Doxiproct kenőcs vált be.
2010. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kAMILLÁS ÜLŐFÜRDŐ!fŐZZ KI jó erősre kamillateát, hűtsed ki langyosra, és üljél bele, kb 20 percig. Utánna használj kúpot, és kenőcsöt. A Gyógyszertárban megmondják, hogy melyik a jó.
2010. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Intimtorna is hatásos
2010. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bioflavonoidos C-vitamin rugalmasitja az ereket, azért is jött ki, mert nem elég az a mennyiségü C, amit ételekből tudsz megenni. Napi 1000-3000mg, pár nap alatt jobb lesz.
2010. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!