Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztataproblémák megoldása...

Prosztataproblémák megoldása fekvőbeteg ellátással?

Figyelt kérdés
4 éve prosztatagyulladással küzdök, de sajnos a sok kezelés és antibiotikum szedése sem használt semmi.Kérdésem az lenne, hogy tud e valaki Budapesten olyan korházat,ahol beutalóval fekvőbeteg ellátással el tudnak megfelelően látni??Megbeszéltem a háziorvosommal,hogy amint találtam ilyen korházat,ad beutalót.Köszönöm a segítséget.
2010. nov. 10. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az Uzsoki Kórház Róna utcai urológiai osztályát javasolnám megpróbálni. Bár csak a sebészetet ismerem, de egy érdeklődést megér a dolog.

[link]

2010. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget,utána fogok nézni.Köszi :)
2010. nov. 10. 13:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagypapámat műtötték ott az urológiai sebészeten (máshol nem is foglalkoztak vele a kora miatt..), nagyon kultúrált a kórház és lelkiismeretes a Főorvos Úr.
2010. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak is.Megnéztem a honlapot,találtam e-mail elérhetőségeket,szerintetek lehetne így írni a főorvosnak és érdeklődni a lehetőségekről?
2010. nov. 10. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Én írtam mindkét választ.

Szerintem hívd fel telefonon a Főorvos urat, az a legegyszerűbb.

2010. nov. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm még1x a segítséged,megprobálom valamely módon elérni és meglátjuk mi lesz :)
2010. nov. 10. 17:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!