Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék kezelhető...

Rövid fitymafék kezelhető nyújtásokkal? Vagy műttessem meg?

Figyelt kérdés
Annyira nem durva, hogy fájna, illetve nem igazán akadályoz semmiben, csak nem tudom teljesen hátrahúzni a fitymámat anélkül, hogy a makkom egy kicsit ne görbüljön be. Viszont kaptam már rá rossz megjegyzést, pedig sajnos nem volt még sok partnerem. Az is zavar, hogy lehet emiatt nem bírom addig, amíg szeretném.

tegnap 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Korai magömlést nem okoz, de berepedhet vagy el is szakadhat. Csak műtéti úton kezelhető.
tegnap 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Eöske janeszka21 ***** válasza:
100%
Mütesd meg jobb lesz utánna saját tapasztalat
tegnap 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajnos nem lehet nyújtással kezelni. Urológust keress fel
tegnap 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2# Leszedik az égészet?
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha semmiben nem akadályoz, még a nemi életben sem, akkor mi a probléma ?
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az esetek túlnyomó többségében ez egy 10 perces, fájdalommentes beavatkozás, még csak nem is vérzik, és 1-2 hét alatt meggyógyul. Ha feszít, kényelmetlen, vagy csak a látvány zavar, menj vele urológushoz, meg fogja oldani.

Nekem is rövid volt kicsit, de különösebben nem zavart, sőt, talán még élveztem is néza, hogy feszít. Amíg egyszer el nem szakadt. Rohadtul tud vérezni olyankor. Persze baj abból sincs, fertőtleníted és bekötözöd, és pár hét alatt meggyógyul, csak utána kicsit viccesen néz ki, hogy ott lifegnek a megmaradt bőrdarabok. :)

Szerintem jobb ennek elébe menni, mint megilyedni, amikor folyik a vér.

ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Eöske janeszka21 ***** válasza:
3# igen
ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!