Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az integrity magánklinikán...

Az integrity magánklinikán egy urologia mutét mennyibe kerül nagyjából egy fitymafék illetve fitymaszükuleti műtét?

Figyelt kérdés
Észrevételt tapasztalataikat tanácsokat szívesen fogadom aki tud róla valamit mert fontos lenne nagyon köszönöm szépen
aug. 24. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Bemész és megkérdezed.

Vagy email, telefon.

aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már megint a lichen sclerosus csávó.

Állj már le ember most már a kérdésekkel.

aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Most komolyan, ott van, hogy kérj ajánlatot.

aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És most nem kérek privátot, hogy nem érted, magyarázzam el a válaszom. (3 voltam)
aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Már privátban is, ahogy látom nem egyedül én leírtuk hogy mi a telefonszámuk. Mi nem tudjuk neked felhívni és időpontot foglalni. Utoljára leírom mind az Intergity mind Soós Doktor Úr jó.

Itt keresd őket: +36 30 454 2323; +36 20 950 3118 (bármelyik számon).


Én sem kérek privátot, már egy párszor leírtam a tapasztalatom vele.

Szép napot.

aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És igen, megint nem bírta ki privi nélkül. Mivel nem fogok válaszolni, mindjárt jön a következő kérdés: hogyan kell árajánlatot kérni... Kérdező, kérd meg anyukát. Egy felnőtt nem lehet ilyen életképtelen.
aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!