Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mégis mi lehet velem a baj ?...

Mégis mi lehet velem a baj ? Valami elpattanhatott bennem ?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem álmaim nőjével sajnos úgy alakult, hogy csak kavarás lett belőle mert pont olyan időszakban találkoztunk amikor egyikünknek sem volt éppen stressz mentes az élete. Nah már most a szeretkezés része alig akart nálam beindulni még amikor elsőnek voltam nővel akkor sem volt bennem ekkora para, azt sem tudtam mit hogyan kell. Nagyon nehezen tudtam megnyugodni stb. szerinte jó volt minden de az én szemszögemből egyáltalán nem. Ilyen nem volt még velem. Nah azóta már egy éve mióta vége lett nemtudok szexuális kapcsolatot létesíteni senkivel sem. Tegnap ott voltam az egyik exemnél (ne kövezzetek meg) de egyszerűen elszállt az ihlet 32 éves vagyok de komolyan ennyi volt a szexuális aktivitásom ? Valaki volt már hasonló cipőben ?

tegnap 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez amit leírsz egyértelműen lelki probléma, és ez van hatással a szexuális teljesítményedre.


Több dolog is lehet. Az egyik, hogy nem vagy túl az álmaid nőjén.

A másik, hogy stresszelsz a szexen, hogy teljesíts.

A harmadik pedig az alapvető stressz ami az életedben van nincs jó hatással rá.


Amit a helyedben tennék, hogy keresnék egy partnert, akivel lassan tudna haladni a dolog. Kezdetben petting és egyre fokozatosabban mehetne minden, ahogy elmúlt benned a szex iránti para.

Azt pedig, hogy mi a lelki gond (pl nem vagy túl a csajom) meg kell oldanod.

tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szexuális problémádat nem a gyakorin fogják megoldani látatlanban idegenek, hanem a szexuálpszichológus. De előtte egy orvosi vizsgálat is kell (urológus-andrológus).
tegnap 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meglepődhetsz, de ha egy férfi igazán szerelmes, akkor általában ez van az első alkalommal. Régen, amikor általában csak esküvő után volt szex, a nászéjszaka nem is ritkán elmaradt, mert a vőlegény csődöt mondott.Ha találsz nemi élettel kapcsolatos régi könyvet, láthatod, hogy erre külön kitér. Szóval semmi rendkívüli nem történt veled, fölösleges aggódnod. Ezt tudatosítsd magadban, akkor helyreáll a szexuális aktivitásod.
tegnap 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket.


Átgondolom őket

tegnap 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "álmaim nője". Csak adott, konkrét személy van, erényekkel és hibákkal, tökéletességekkel és tökéletlenségekkel. Ha úgy tekintesz valakire, mintegy szentre, egy tökéletességre, akkor valami teljesítménykényszer alakul ki, ami törvényszerűen kudarchoz vezet. Hidd el magadról, hogy Te vagy a tökéletesség (amin persze még lehet majd javítani), de a partner örüljön, ha megkap téged.
tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hmmm. Köszönöm szépen rajta leszek a dolgon 🫡
ma 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!