Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elpattanhat az ér a halántékomon?

Elpattanhat az ér a halántékomon?

Figyelt kérdés

33 éves vékony férfi vagyok és 13 évig erösen dohányoztam, csak az utóbbi 3 hétben tettem le. Tudtommal nincs szív/vésnyomásproblémám (ezt csak abból gyanítom, hogy meló miatt évente csinálok ekg-t)

Ha nagyon elfáradok, főleg melegben, akkor kidagad egy ér a halántékomon és intenzíven lüktet, annyira, hogy az egész homlokomon érzem. Ha csend van, akkor még hallom is a saját pulzusom. Nem fájdalamas, csak nagyon ijesztő, és mindig arra gondolok, hogy most kapok agyvérzést.


jún. 24. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez inkább a képzelt félelem kategória, van aki ezen kattog. Az emberi test azért nagyon erős, sok mindent kibír még akkor is ha rombolod magad, mindig próbálja helyreállítani magát.


Élj egészségesen, szedjél C, E vitamint, fokhagymát (akár kapszulában), Omega-3-at és ne parázz feleslegesen!

jún. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a testépítőket, rajtuk hogy dagad az ér, évekig/évtizedekig iszonyatos súlyokat emelnek, mégse lesz semmi bajuk. Annyi lehet hogyha túlzásba vitték, idősebb korukra lehetnek komolyabb szövődmények amibe akár bele is halhatnak, de ezek az emberek szerintem nem élnek normálisan. Ilyen terheléseknek kitenni a szervezetet egyszerűen nem normális!
jún. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!