Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? Nem igazán...

Mi lehet a baj? Nem igazán élvezem a szexet de még ki csapni is alig tudom szinte egyáltalán nem élvezem, eddig is voltak problémáim szex terén mert sokáig nem volt partnerem és sokat maszturbáltam de most már azt sem élvezem mi történik?

Figyelt kérdés

tegnap 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lelkileg nem vagy a toppon
tegnap 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából sosem voltam a toppon de eddig ment a recsi :/ mit tudnék tenni ez ellen?
tegnap 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkeresni a lelki probléma okát és megszüntetni.

Mellette pedig amit tenni tudsz, hogy megpróbálsz eleget aludni, normálisan táplálkozni és edzeni.

tegnap 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a segítséget, random edzek csak úgy vagy van valahol valamilyen edzésterv és mellé táplálkozás valahol?
tegnap 13:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Az edzésforma olyan legyen amilyet te szeretnél. Lehet kardió, spinning, crossfit, saját testsúlyos, súlyzós konditermi, úszás stb stb. A lényeg, hogy sportolj.


A táplálkozás pedig az egészséges táplálkozás legyen. Ezernyi recept van a neten.

tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyiknek az a baja, hogy nem élvezi, másiknak meg az, hogy folyamatos élvezési kényszere van. Semmi nem tökéletes.
tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!