Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek néhány férfinak...

Szerintetek néhány férfinak miért van olyan sok baja a piszoár használattal?

Figyelt kérdés
Elég csak megnézni az itteni kérdéseket. Van, aki szégyenlős és oda sem megy vagy nem tudja folytatni a vizelést, ha valaki mellé áll. Esetleg kizárólag akkor megy piszoárhoz, ha el vannak választva egymástól. Mi ennek a sok szorongásnak az oka?
tegnapelőtt 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Teli van az internet, hogy "kicsi a farkad, itt egy csoda pirula". Meg "ha nincs óriási farkad, akkor ásd el magad" vagy "akkor a csajok ki fognak nevetni". És ugyanez megy suliban. Nem csoda, ha van olyan, akinek ebből problémája lesz.
tegnapelőtt 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De hogy jön ide a farokméret? Nem álló f@sszal vizel az ember… nekem is lankadtan kis péniszem van ami mereven 17cm…
tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es, 1-es vagyok. És? Attól még ha valakiben kialakul valami kisebbség érzet, nem fontos, hogy áll vagy lankadt. Ez ugyanolyan, hogyha mondjuk valaki dagadt és ettől rosszul érzi magát, akkor is rosszul fogja érezni, ha meztelen meg akkor is ha van rajta ruha.

A kérdező kérdezte, hogy miért lehet, hogy vannak ilyen férfiak, én adtam egy lehetséges választ.

tegnapelőtt 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem az vele a bajom, hogy a legtöbb alacsony. Vagy visszafröcskölnek a vizeletcseppek.

A "mellém állnak" meg azért zavar, mert a péniszemmel a kezemben, nem tudom megvédeni magam, ha a másik rám támad, főleg a jobb oldalon, a fegyverre fogva.

tegnapelőtt 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichés oka van.Azért kiváncsi lennék mi lett volna velük a seregben,ébresztő után mikor egyből tele a Wc.
tegnapelőtt 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én nőként totál megértem, szerintem marha kényelmetlen lehet, nem is értem egyébként honnan ez a piszoárazás.

Tehát nőként, nekem akkor is van, hogy nehezemre esik, ha hallom, hogy valaki bejött, vagy beszél a másikkal (tükör előtt), vagy bejön mellém. Néha belegondolok, na és akkor nekem is megáll a folyamat :D


Igazából negatív hatás, trauma nem ért ezzel soha, ha olyan helyen vagyunk, akár bárki előtt pisilek, de ez nem mindig igaz.


Szerintem a férfiak is úgy vannak vele, hogy ez egy elég intim dolog ahhoz, hogy nyugodtan végezzem, és ha jönnek mennek körülöttem az emberek, akkor úgy elég nehéz.

tegnapelőtt 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!