Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Hogyan hordjátok a...

Férfiak! Hogyan hordjátok a fitymátokat?

Figyelt kérdés
16f

ma 13:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
Az alsó gatyámban hordom! És kész! És a normális férfiak ilyen hülyeséggel nem is foglalkoznak. Inkább szerez be egy barátnőt. Mert a mondandóból az derül ki hogy erősen nő hiányos vagy.
ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi fitymafétises van, vagy ez ugyanaz az ember?
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fitymafétises, még ezzel kapcsolatban nem írtam ki kérdést
ma 14:54
 14/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
81%
#13: akkor vállald a nevedet is.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mit érsz el azzal, ha tudod a nevemet?
ma 15:06
 16/19 anonim ***** válasza:
68%
Én hátrahúzva tartom olyan 17 voltam amikor nekifogtam. Most 23 vok és nem tudom elképzelni, hogy másképp hordjam a fitymát. Akinek nem jön be ne csinálja, de nekem tetszik igy a farkam és egészségesebb.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
#16: Ez a te dolgod, de én még mindig nem értem miért jobb hátra húzva, hogy marad úgy, és mitől lenne egészségesebb?
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
KB a fele makkom kilóg a fityma alól
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ugy marad ha igy hagyom, mert hozzaszokott. Egészséges mert nem húgyos, hanem száraz és tiszta. Nekem jobb így az érzete, és nem hordanám úgy mint régebben. Pozitiv minőségi javulas.
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!