Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk ti megtörlitek akkor is...

Fiúk ti megtörlitek akkor is ha piszoárba pisiltek?

Figyelt kérdés
Barátnőm le van döbbenve, hogy a férfiak nem törlik magukat a kisdolog után. Mióta eszemet tudom, rázok rajta egyet aztán elrakom a gatyámba. Erre azt mondta, hogy ennyi erővel este se mossam meg aztán csodálkozzak, hogy csak úgy bármikor nem veszi a szájába. A makkomat nem tudom mennyire bántaná egy papír neadjisten kisebesedne…

tegnap 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Rendszeresen felmerül itt ez a kérdés. Vannak, akiket ez "megbotránkoztat", leginkább azért, mert nem értik, hogy a férfiak húgycsöve hosszú. Hiába törölgeted, előfordulhat 1-2 csepp a nadrágban még akkor is, mikor már rég végeztél. És szemben a női mosdókkal a piszoároknál a legtöbb helyen nincs szemetes (papír meg végképp), tehát se a helyzet, se a körülmények nem alkalmasak erre egy piszoár előtt. Az 1-2 cseppet, amit törölgetnél, férfiként le is tudod rázni.
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Soha életemben nem törölgettem rátapadna a makkomra a papír, csak a lányoknak kell mert nekik indokolja a nemiszervük formája
tegnap 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mert utálom rázni, mert akkor cseppenhet a lábamra is. Ha viszont megtörlöm, akkor sem a nadrágom, sem a lábam nem lesz vizeletcseppes (ha nyáron sortban vagyok pl). Engem nem botránkoztat meg, ha valaki megrázza, egyszerűen elkönyvelem, hogy nem vagyunk egyformák, és soha nem állok senki mellé hugyozni éppen emiatt a rázogatás miatt.
tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem engedhetenénk már el ezt a kérdést?


Van aki megtörli és van aki nem.

tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mond neki amit hallani akar, hogy jo az o kedveert mostantol letorlod. Ha ezen mulik, hogy bekapja-e. Tudod vannak dolgok amiket a nok sosem ertenek meg, nem kell eroltetni.
ma 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!