Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az összefüggés a teljesítmé...

Mi az összefüggés a teljesítmény és a herék megcsonkítása között?

Figyelt kérdés
Ez kissé fura kérdés lehet, de egyszer egy kényelmetlen, szűk úszógatya volt rajtam ami nyomta a herémet és nagyon fájt is utána napokig. Másnap fekvenyomtam, és jobban ment mint máskor. Nem történt persze csoda, de a megszokott nagyságú súly és ismétlésszám sokkal határozottabban ment. Az utolsó ismétléseknél máskor már szarom össze magam, akkor meg simán kicsúszott, még le is lassítottam a végén hogy zárásként ráerőltessek. Akkor még azt hittem csak jó napom van, eszembe sem jutott a kettőbe összefüggést látni. De aztán többször megtörtént, és valahol olvastam hogy a rénszarvasok heréjét elroppantják és ettől a szánhúzás jobban megy nekik. Azt gondoltam talán emberre is igaz. Azóta van hogy szándékosan megszorítom ami elég fájdalmas, de az a megfigyelésem hogy a szexuális hormonok jóval kevésbé termelődnek, és a sport tényleg jobban megy. Arra gondolok, hogy ezzel megakadályozom a tesztoszteron szexuális hormonná való alakulását és így talán az egész az izomteljesítményre fordítódik. Mit gondoltok erről, valaki tapasztalt hasonlót?

ma 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Úristen,a XXI.század szülöttei!!!👎
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés nincs a herék nyomorgatása és az aznapi/másnapi fizikai teljesítményed között. Az hogy ezt összemostad a fejedben, mert másnap jobb napod volt egyszer és ezért elkezdted ezt csinálni, ez 100% placebo hatás.


A biológiai részére és a biosz tudás erőteljes hiányára a részedről pedig inkább nem térnék ki.


A lényeg, hogy teljesen feleslegesen nyomorgatod szegény golyóid, max azt éred el vele, hogy egyszer orvosnál kötsz majd ki emiatt.

ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!