Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit érdemes csinálni ha...

Mit érdemes csinálni ha tesztoszteron növelése az elsődleges célom?

Figyelt kérdés

szept. 14. 11:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Menj laborvizsgálatra, ahol megmérik.
szept. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

9:

Ok, tudsz konkrétumokat?

Tehát mennyi volt az az extrém magas korábban, és mennyi most?

Csak érzed, hogy kevesebb vagy vagy voltál laborvizsgálaton?


Honnan tudod, hogy az ismerőseidnek magasabb most, mint fiatalabban?


Amúgy ha nincs semmi rásegítés, akkor az emberek döntő részénél az egy természetes folyamat, hogy 30+ osan kevesebb a T szint, mint 20 évesen.

szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

De nekem így látatlanban, ebből az “érzésből” az a gyanúm, hogy van egy megemelkedett Sbhg-d, ami köti a szabad T-d nagyon jelentős részét.

De biztosat csak a vérvétel fog mutatni.

Keress fel egy endokrinológust és kérj beutalót vérvételhez.

szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Sose voltam laborban, érzem hogy kevesebb.


Az egyetlen vmire valo mérés úgymond hogy jelentős csökkenés érzek szexuális vágyban és csökkent is igényem, azelőtt kb naponta több se volt elég, mostmar heti 2-3 alkalom es mar latvany sincs ugy hatassal ram, viszasirom fiatalabb korom akkor milyen extrem jo szint volt, nm normális ami most van. Igaz en nem edzettem sose. Mindenképpen a regi akarok lenni, igy nem tudom elvezni eletet hiaba van sokkal jobb lehetősegek ha nm tudok elni vele ugy mert nincs mar az erős férfi ösztön.


Szóval nagyon szar így

szept. 17. 09:52
 15/18 anonim ***** válasza:

14:

Mondjuk ha soha nem edzettél, akkor azt nem értem, hogy miért a Testépítés témában tetted fel a kérdést?

Akkor ez egy sima egészségügyi kérdés.

szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 LakatosAlandelon válasza:

Az, hogy mit érzel, nem feltétlenül mervadó. A libidó csökkenésnek is ezer oka lehet, lehet akár pszichés is.

De ebben, itt nem tudunk segíteni, keress fel egy jó orvost, ebben csak ő tud segíteni.

szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Még annyit tehetsz hogy Bór-t viszel be a szervezetedbe naponta legalább 3mg-nyi mennyiségben.

[link]

nem tudom,hogy tudsz-e angolul ha nem akkor fordítóval a lényeget szerintem meg lehet érteni

Bór-t többféle dologgal be lehet vinni; ez rád van bízva,hogy melyik módot akarod/tudod választani. Nyilván ez nem biztos,hogy segíteni fog. Egy változatos étrenddel együtt lenne jó ezt adagolni naponta.De természetesen magában is elvileg működnie kéne.

szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17:

Így van, a Bór jó , csak vigyázni kell nehogy túladagolja.

Illetve vannak még a Bór mellett, szintén teljesen tetmészetes megoldások ilyen problémákra.

szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!