Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Órákig tudok gumiba dugni ez...

Órákig tudok gumiba dugni ez normális?

Figyelt kérdés
Rekordom ,hogy 3 óra alatt se mentem el.Tegnap barátnőmel első szex volt harmadjára estünk neki végül 20p intenzív dugás után elmentem de ott olyan erősen meg sebeségel csináltam mintha maratont futnék brutál mennyiségű vizet ki izzadtam és kimerültem.Ezért nagyon keményen meg küzdöttem mi lehet az oka hogy ilyen sokáig tart? Élvezem amúgy a szexet de gumiba túl sokat nem érzek ahogy hallom a legtöbb férfi 2p-et bír mi lehet velem?
szept. 12. 13:22
1 2
 1/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
A 3 óra meg a 2 perc sem normális. Azt nem tudom mi okozza, vagy mi miatt van ez, vannak ilyen férfiak, de szerintem az nem tesz jót, ha ennyi ideig áll a léc.
szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert nem érzel semmit gumiban. Első aktus volt? Más lánnyal voltál már?
szept. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vannak barázdált gumik is és lehet kísérletezni. Lehet, hogy másik lánnyal hamarabb elmennél?
szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A mostani barátnőmel ez rekord volt hogy 20p alatt elmentem igaz 3. probálkozásra. Az előző 5 nő akivel szexeltem egyikel se tudtam elmenni órák alatt se
szept. 12. 14:28
 5/16 anonim ***** válasza:
Velük is gumiban voltál? Több infót, így qva lassan fogunk haladni....
szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nagy részükkel igen 2 vel probáltuk nélküle kb fél óra alatt elmentem volna csak ott meg hamarabb abba hagytuk
szept. 12. 14:43
 7/16 A kérdező kommentje:
szoval nélküle is extrém sokáig tart
szept. 12. 14:43
 8/16 anonim ***** válasza:
És ha magadak vered ki, mennyi idő kell?
szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2-10 perc
szept. 12. 15:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem,az agyadat is használni kell.
szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!