Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges hogy magas tesztosz...

Lehetséges hogy magas tesztoszteron szint miatt nő ennyire a szörzetem ?

Figyelt kérdés
Szerintem magas lehet a tesztoszteronom, elég gyakran kívánom a szexet, stb. De a gond a szőrzet. Lebiritválom az arcom este, reggel már borostás, másnak elég hetente én nekem naponta is lehet és akkor se tudom egész nap simán tartani. A testszőrzetem is nő meg van is bőven, melkas, has stb.
szept. 9. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem normális. Én még nem hallottam olyanról, hogy valakinek elég hetente borotválkozni és nem is látszik semmi.

Másnap szinte mindenkinek látszik. Ettől függetlenül sokan nem borotválkoznak naponta, csak 2 naponta vagy ritkábban.

szept. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
üdv a 21. század közepén, ahol betegnek érzi magát az a férfi, akinek szőrösödik az arca.
szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen,illetve mindenem szőrösödik.
szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"másnak elég hetente"


Inkább neki vannak hormonális problémái: túl alacsony lehet a tesztoszteron-szintje.

szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez a normális. Én is ilyen vagyok és mindig csodálkozom hogy a barátaim 90%nak nincs egyáltalán mellszőre.
szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugen az a durva hogy azt hiszik nem borotválkoztam 4 napja miközben csak este óta. Így elgyengültek az emberek ? Meg egy csomónak csupasz a felsőteste
szept. 9. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A szőrzet növekedését mellékvese hormonok is szabályozzák.
szept. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!