Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinőhetnek-e még a kihullott...

Kinőhetnek-e még a kihullott hajszálaim?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, az utóbbi 8-9 hónapban eléggé nem figyeltem az egészségemre, két doboz cigi naponta, sok pia, helytelen evés, sok cukros kávé naponta és késői lefekvések... És eléggé megritkult a hajam, voltak esték, hogy miután bele markoltam a hajamba tele volt a két kezem hajszálakkal, most meg már elég ritka lett, amit más nem vesz észre de én igen és nagyon zavar, pár hete már megállt a hajhullás, nem iszok, a cigit is letettem egy hete, a kávét is és próbálok helyesen táplálkozni... Az a kérdésem, hogy az a rengeteg hajszál ami kihullt, vissza fog e még nőni? Egyenlőre nem látok kicsi hajszálakat a megritkult fejteton, nem tudom, hogy a hajhagymák élnek e még vagy már azok is elhaltak ebben a kemény 8-9 hónapban... Egészséges élet móddal idővel va rá esély, hogy vissza nőjenek vagy már csak a hajbeultetes fog segíteni? Van e bárkinek hasonló tapasztalata? (minoxidilt használok napi szinten már másfél éve, írtak fel vitaminokat is amiket egy hete szedek)

szept. 8. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
A kivizsgálás stb mellé amit a többiek írnak, használj ricinus olajat illetve a dm-ben van olcsón Mivolis márkájú egész hatásos hajvitamin, +hajmasszázs! A fogadat mindenképp nézesd meg, a gyulladás is a hajhullás nyomós oka. Egyébként még pár évig "élnek" a hajhagymák miután kihullott a haj, szóval az életmódváltással és az okok megtalálásával sok esélyed van :)
szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Képet tegyél fel baszki, látatlanba mit mondjunk?
szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!