Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez az ok nekem?...

Mitől van ez az ok nekem? Öröklés valamelyik lemenőmtől? Ezt hogyan tudhatnám meg, hogy kitől örökölhettem? Pici a nemi szervem, vékony is, meg pici is amit az urológus is megjegyzett, de kérdésemre hogy mi az oka, nem válaszolt.

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon nagy traumát okoz, ezen agyalok mindig.Nem régen kórházban voltam, és katéterezésnél a nővérek megjegyezték hogy még ilyen pici vékony férfi nemi szervet nem láttak.Kb 3 cm es ha merev akkor jó indulattal 5-6 cm es és nagyon vékony, mint egy öt éves kisgyereké. Már az öngyilkosságra gondolok, a kórházi nővérek annyira megsértettek. Miért ilyen pici? Mi okozza ezt? Ha örökség azt hogyan tudnám kideríteni hogy kitől örököltem meg ezt a gyalázatos életemet?
aug. 27. 16:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Melyik felmenőidtől örökölhetted?


Apa, nagyapa, dédnagyapa


Kik lehettek a felelőltenek?


Nagyjából senki, mivel minden más ezek szerint rendben van, így ez genetika.


Miért kell sértegető megjegyzéseket tenni?


Mert az emberek ilyenek. Van aki szimplán csak tapló, van aki így érzi lelkileg jobban magát.


Remélem minden kérdésedre meglelted a választ, köszönjük, de a továbbiakban felejtsd el a gyakorit.

aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kroms ***** válasza:
Értem, hogy bosszant(ott), de 70+ évesen már nem teljesen mindegy?
aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a poszt inkább a krónikus elsülyülést mutatja. Erre szedj gyógyszert, ha van!
aug. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12. Ha téged ér nem kívánatos sértegetés, talán te azt hagyod? Nem hiszem el. Kórházi nővéreknek a betegekre semmilyen sértést megjegyzést nem lenne szabad tenniük.Én arról nem tehetek hogy azokkal az adottságaimmal születtem meg, és öregedtem meg amikkel rendelkezem. Különben igen, azért nem is házasodtam meg.
aug. 28. 14:39
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz róla, de mivel lesz jobb neked és nekem vagy bárki másnak, hogy utólag itt sopánkodsz gyakorikerdeseken?


Utólag vagy, túl vagy rajta, amikor kellett/lehetett volna, akkor nem mondtál semmit, ergo szó nélkül hagytad a sértegetést. Tehát ezt már bocs, de bebuktad.

aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!