Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van ez az ok nekem?...

Mitől van ez az ok nekem? Öröklés valamelyik lemenőmtől? Ezt hogyan tudhatnám meg, hogy kitől örökölhettem? Pici a nemi szervem, vékony is, meg pici is amit az urológus is megjegyzett, de kérdésemre hogy mi az oka, nem válaszolt.

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon nagy traumát okoz, ezen agyalok mindig.Nem régen kórházban voltam, és katéterezésnél a nővérek megjegyezték hogy még ilyen pici vékony férfi nemi szervet nem láttak.Kb 3 cm es ha merev akkor jó indulattal 5-6 cm es és nagyon vékony, mint egy öt éves kisgyereké. Már az öngyilkosságra gondolok, a kórházi nővérek annyira megsértettek. Miért ilyen pici? Mi okozza ezt? Ha örökség azt hogyan tudnám kideríteni hogy kitől örököltem meg ezt a gyalázatos életemet?
aug. 27. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Tesztoszteron szint rendben volt pici gyerekkorban?


Egyébként a nővérek ilyet nem tehettek volna. A helyedben tuti nem hagynám szó nélkül és jelezném a kórház igazgatójának.


Amúgy emiatt ne ess kétségbe, vannak akiknek kifejezetten ez a fétise.

aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nyilván a lemenődtől örökölted... Örülök, hogy máris van új nicked.
aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a szüleim vittek e gyerekkoromban rendszeresen orvoshoz. Szüleim már nem élnek.
aug. 27. 16:52
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Több tanácsot is tudnék adni:

1. Készülj fel rá, hogy ha legközelebb inzultus ér (megjegyzés, stb) tudd ott helyben kezelni, tudd megfelelően leoltani az illetőt.

2. Műtétileg azért már sokat lehet tenni e téren is, nézz utána, és gyűjts rá pénzt. Bevallom neked én is átestem már egy plasztikai műtéten (elálló fül) és nagyon jót tett!

3. Nem kell kétségbe esni párválasztás terén, a nők elsősorban szerelmesek akarnak lenni. aztán ha ez megvan, gyakorlatilag mindegy mekkora szerszám, az kell nekik ami épp a szerelmüknek van.

aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A Tesztoszteron szint rendben volt 2019. évben, egy ellátási lapot találtam. De hogy pici gyerekként milyen volt azt nem tudom. Én az 1950 -es években voltam pici gyermek, akkoriban szerintem az orvosi ellátás sem volt megfelelő, de ez lehetett a szülő közömbösségének is az eredménye.Tudom az urológus mondta a pénisz beültetést ami közel kettő millába kerül.ezt a nyugdíjam nem engedi. Végül is az zavar, hogy akik meglátják milyen pici mindenki megjegyzéseket tesz rám.Nem tudom a megfelelő hatásos leoltását a megjegyző személyekre.Én már nem a szex miatt aggódom,hanem a picike ami szégyen érzést hoz nekem. Nadrágon keresztül is szoknak megjegyzéseket tenni, hol az a himbilimbid? Hát bizony nem könnyű nekem az élet így.
aug. 27. 17:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 70 valahány évesen zavar a dolog. Előtte?

Azért bocs, de most már nem tudom a problémát olyan komolyan venni, mint ahogy kérdező szeretnéd.

aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Kroms ***** válasza:
100%
70 éves kor fölött már pont lesz4rnám, hogy mit gondolnak rólam az ápolók. Nadrágon keresztül meg semmi nem látszik amúgy se.
aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nos, hatékony módja a téged hátrányosan érintő helyzeteknek, ha magad is meglepve hirtelen, e képpen ordítasz fel: "Takarodj a k..va a...dba, vagy felrúglak az égig!" Szokott működni.

De ha inkább szofisztikáltan szeretnéd kifejteni akkor mondj ilyeneket: "Vajon mit szólna a főnöke, ha holnap reggel az első emailban, amit megnyit, ezt olvasná, amit épp nekem mondott? Mert ahogy kimegyek, a folyosón már meg is írom neki, csak még a magácska nevét kell megtudnom hozzá."

aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kroms ***** válasza:
Amúgy egy igazi férfi nem csinál ilyen jelentéktelen dolgokból ügyet, csak elpoénkodja és rögtön továbblép.
aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák.Én ilyenen őrlődök. Kik lehettek a felelőtlenek? A néhai szüleim? Miért kell megjegyzéseket sértegetéseket tenni? Melyik felmenőimet örökölhettem? Ezek mind kérdések, amikre nem tudom a válaszokat.
aug. 27. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!